Kup Voucher

WARTO WIEDZIEĆ

Rezerwacje

Rezerwacja bezpośrednio w hotelu jest szybka i komfortowa. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu +48 756 299 900 lub wysłać e-mail na adres rezerwacja.online@platinum-mountain.pl

Można także skorzystać z silnika rezerwacji na stronie hotelu, by samodzielnie przejść cały proces – od wyboru pokoju i terminu, poprzez usługi dodatkowe, do potwierdzenia rezerwacji i opłaty zadatku.

Telefonicznie:

Podczas rozmowy ze specjalistą ds. rezerwacji gość wybiera termin pobytu oraz standard pokoju wraz z ewentualnymi usługami hotelowymi.

Po zakończeniu rozmowy, rezerwacja jest wprowadzana do systemu, a do zamawiającego jest wysyłany mail z potwierdzeniem rezerwacji, zawierający imię i nazwisko rezerwującego, termin pobytu, informację o rodzaju zakwaterowania, całkowitej należności za pobyt oraz zadatku wysokości 30% całej kwoty, który należy wpłacić przelewem internetowym w ciągu 7 dni. Brak wpłaty zadatku w tym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.

Po zaksięgowaniu wpłaty zadatku, hotel przesyła potwierdzenie płatności wraz z fakturą zaliczkową.

Wybierając opcję bezzwrotną pobytu, Gość powinien wpłacić całą należność od razu lub w ciągu 3 dni od momentu dokonania rezerwacji.

Mailowo:

Po mailowym ustaleniu szczegółów pobytu i otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji z adresu rezerwacja.online@platinum-mountain.pl, procedura płatności jest taka sama, jak przy rezerwacji telefonicznej.

Przez WWW:

Po samodzielnym ustaleniu szczegółów pobytu przez silnik rezerwacji na stronie WWW hotelu, Gość otrzymuje mailowe potwierdzenie złożenia rezerwacji z prośbą o zapłacenie zadatku wysokości 30%. Procedura płatności jest taka sama, jak przy rezerwacji telefonicznej i mailowej, z tym że tutaj, oprócz przelewu internetowego, Gość może wykorzystać także szybką płatność online oraz płatność kartą kredytową.

Uregulowanie reszty należności za pobyt następuje w recepcji hotelu. Rachunek można opłacić gotówką w PLN lub kartą kredytową. Podczas meldunku w hotelu Gość jest zobowiązany wnieść także opłatę miejscową, za każdą dobę pobytu, wynoszącą 2,40 zł/osoba.

Aby anulować rezerwację z możliwością odwołania, należy skontaktować się mailowo z działem rezerwacji i sprawdzić warunki jej unieważnienia. Po ustaleniach, prośbę o anulowanie należy przesłać na adres rezerwacja.online@platinum-mountain.pl

Przy zachowaniu wszystkich niezbędnych warunków anulowania rezerwacji z prawem do zwrotu środków, pieniądze będą zwrócone w ciągu 21 dni na konto bankowe.

Vouchery

Tak. Platinum Mountain Hotel & SPA oferuje dwa rodzaje voucherów – kwotowe oraz pobytowe. Oba są doskonałym prezentem dla bliskich oraz partnerów biznesowych.

Voucher kwotowy daje obdarowanemu swobodę w decydowaniu o czasie i sposobie jego wykorzystania.

Zawiera imię i nazwisko Gościa, wartość prezentu w PLN oraz ostateczny termin ważności. Nie zawiera natomiast konkretnej daty pobytu oraz standardu pokoju hotelowego i usług dodatkowych, jak np. zabiegi SPA, dzięki czemu osoba, która go otrzymuje, może wybrać dogodny termin przyjazdu i wyjazdu lub przeznaczyć voucher do wykorzystania tylko w SPA lub restauracji.

Aby go wykorzystać, należy obowiązkowo skontaktować się bezpośrednio z działem rezerwacji, by ustalić termin i formę pobytu: rezerwacje.online@platinum-mountain.pl, +48 756 299 900

Voucher pobytowy jasno określa datę i rodzaj pobytu. Warto, by kupujący voucher wiedział, czy osoba, która go otrzyma będzie mogła wykorzystać pobyt w wybranym terminie.

Zaletą vouchera pobytowego jest całkowite pokrycie kosztów pobytu w hotelu, co oznacza, że obdarowany nim Gość nie ponosi kosztów związanych z usługą hotelową, ale może dokupić sobie dodatkowe świadczenia w hotelu (SPA, restauracja, lobby bar), jeśli voucher ich nie zawiera.

Aby go wykorzystać, należy obowiązkowo skontaktować się bezpośrednio z działem rezerwacji, by potwierdzić pobyt i zweryfikować dane osobowe: rezerwacje.online@platinum-mountain.pl, +48 756 299 900

Należy najpierw skontaktować się bezpośrednio z działem rezerwacji Platinum Mountain Hotel & SPA: rezerwacje.online@platinum-mountain.pl, +48 756 299 900.

Polski Bon Turystyczny

Oczywiście. Wszystkie informacje dotyczące uzyskania bonu oraz terminów i warunków rozliczania rezerwacji przy jego pomocy znajdują się na podstronie Bonu Turystycznego.

Pobyt

Doba hotelowa zaczyna się o 16:00, a kończy o 11:00 następnego dnia.

Tak, silnik rezerwacji zawiera aktualny kalendarz i cennik pobytów.

Tak, śniadania i wszystkie inne posiłki dla gości hotelu i apartamentów są w głównym budynku. Między Platinum Apartments a hotelem nie ma zabudowanego łącznika. Goście apartamentów, aby dojść na posiłek, muszą przejść przez dziedziniec resortu (80-300 m).

Nie, odległość między apartamentami i hotelem wynosi 80-300 metrów.

Hotel ma wiele pokojów z widokiem na góry i las, ale nie ma możliwości zarezerwowania takiego pokoju. Warto jednak wyrazić taką preferencję, podczas składania rezerwacji lub w dowolnym czasie poprzedzającym przyjazd do hotelu, przy czym hotel nie gwarantuje jej spełnienia. W Platinum Mountain Hotel & SPA Gość rezerwuje i opłaca konkretny typ pokoju, nie jego położenie względem widoku.

Tak, każdy z pokojów hotelowych i apartamentów resortu ma balkon lub taras.

Serwis hotelowy

Tak, dodatkowo wymieniane są ręczniki (pozostawione na podłodze), uzupełniane kosmetyki oraz zapasy wody i herbaty.

UWAGA

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, obowiązującymi przepisami i zasadami higieny Room Service w trakcie pobytów odbywa się wyłącznie na wyraźną prośbę Gości.

Zamawianie bezpłatnej usługi odbywa się telefonicznie:
+48 756 299 902 | wewnętrzny 902
w godzinach: 8:00 – 18:00

 • Room Service zawiera wyłącznie:
 • Wymianę ręczników pozostawionych na podłodze
 • Wyniesienie śmieci
 • Uzupełnienie kosmetyków, papieru toaletowego, kawy i herbaty

Pościel jest zmieniana na życzenie Gościa. Cena usługi: 80 zł

UWAGA

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, obowiązującymi przepisami i zasadami higieny Room Service w trakcie pobytów odbywa się wyłącznie na wyraźną prośbę Gości.

Zamawianie bezpłatnej usługi odbywa się telefonicznie:
+48 756 299 902 | wewnętrzny 902
w godzinach: 8:00 – 18:00

 • Room Service zawiera wyłącznie:
 • Wymianę ręczników pozostawionych na podłodze
 • Wyniesienie śmieci
 • Uzupełnienie kosmetyków, papieru toaletowego, kawy i herbaty

Tak, pranie koszul, sukienek i innych elementów garderoby to usługa dodatkowo płatna.

Uwaga: Ze względu na pandemię COVID-19 usługa jest zawieszona.

Parking i garaż

Tak, w hotelu jest monitorowany parking i garaż dla samochodów osobowych. Miejsca w garażu trzeba rezerwować z wyprzedzeniem – na etapie rezerwacji.

Parking ma 111 miejsc postojowych.

Garaż pomieści 36 samochodów osobowych.

Parking – 30 zł/doba. Garaż – 60 zł/doba.

Ładowanie Samochodów Elektrycznych

Tak, w resorcie znajdują się 4 stacje ładowania:

 • Uniwersalne – parking na dziedzińcu
 • Tesla – parking na dziedzińcu
 • Porsche – w garażu przy stanowiskach 34-37

Parametry ładowarek Porsche:

 • Maks moc 11 kW
 • Natężenie 16A 3 fazy
 • Napięcie 400 V
 • Wtyk do infrastruktury CEE 400V/16A, 3 fazy
 • Długość kabla do infrastruktury 0,9m
 • Wtyk do gniazda w samochodzie Typ 2
 • Długość kabla samochodu 4,5 m
 • Wyłącznik różnicowo-prądowy Typ A, (AC:30 mA) + DC: 6mA
 • Klasa ochrony IP 55
Bagaż

Tak. Bagażownia jest przy recepcji.

Oddanie na przechowanie bagażu, własnego roweru i większych zabawek dla dzieci jest możliwe w trybie 24/7. Z bagażowni można korzystać zarówno przed zameldowaniem, jak i po zakończeniu pobytu.

Usługa jest bezpłatna, przeznaczona dla gości Platinum Mountain Hotel & SPA oraz Platinum Apartments.

SPA i wellness

Tak. Składa się z luksusowych salonów zabiegowych Dr Irena Eris Beauty Partner oraz trzech basenów, kompleksu saun, a także stanowisk do schładzania oraz masażu powietrznego i floatingu, wanien jacuzzi, szatni.

Goście hotelu oraz Platinum Apartments, Bossa Nowa i Five Seasons mogą, w ramach pobytu, korzystać z basenów, saun, jacuzzi i strefy floatingu. Natomiast zabiegi w salonach Dr Irena Eris Beauty Partner są dodatkowo płatne wg cennika zawartego w menu zabiegów  oraz wymagają wcześniejszego umówienia w recepcji SPA: spa@platinum-mountain.pl, +48 756 299 904.

Tak, w strefie SPA są takie szafki. Za rzeczy pozostawione na basenie poza szafką, bez opieki, obiekt nie odpowiada.

Salony zabiegowe Dr Irena Eris Beauty Partner

 • Codziennie 9:00 – 21:00

Basen & SPA

 • 9:00- 20:00 dla wszystkich Gości (13:00 – 13:30 przerwa na dezynfekcję)
 • 20:00- 21:00 – tylko osoby dorosłe (brodzik wyłączony)

Basen Letni (sezonowo)

 • 10:00 – 20:00

Pool Bar (sezonowo)

 • 10:00 – 19:00

Sezonowy basen zewnętrzny, baseny wewnętrzne – rekreacyjny (9,5×9,5m, głębokość 1,2m) i pływacki (17,5×7,45m, głębokość 1,4m), basen dla małych i dużych dzieci (7,6×7,5m, głębokość 0,5m)

Infrared (40-50 st. C, wilgotność 10%),

biosauna (45-60 st. C, wilgotność 40%),

łaźnia parowa (30-60 st. C, wilgotność 100%),

sauna fińska (70-120 st. C, wilgotność 10%).

Tak, choć rekomendujemy, by w saunach przebywać w bawełnianych ręcznikach, bo jest to zdrowsze dla skóry.

Tak. Mogą w nich przebywać tylko osoby powyżej 18 roku życia.

Tak. Ma 0,5 m głębokości, ozonowaną wodę i gejzery.

Dzieci do lat 12 muszą być pod w strefie basenowej pod opieką swoich rodziców lub innych dorosłych opiekunów. Małoletnie osoby niepełnosprawne, w wieku powyżej 12 lat muszą mieć pisemną zgodę na przebywanie w strefie basenowej od swojego opiekuna.

Tak. Masaże są wykonywane w salonie Dr Irena Eris Beauty Partner po wcześniejszym rezerwacji w recepcji SPA: spa@platinum-mountain.pl, +48 756 299 904.

Uwaga: Ze względu na pandemię COVID-19 nie wykonujemy makijaży.

Zabiegi na twarz, okolice oczu, ciało, stopy i dłonie. Wśród nich znajdują się zabiegi liftingujące, odżywcze, regenerujące oraz złuszczające. W ofercie są specjalne pakiety dla kobiet w ciąży, mężczyzn i nastolatków. Warto sprawdzić informacje szczegółowe i cennik zabiegów

Uwaga: Ze względu na pandemię COVID-19 nie wykonujemy makijaży.

Restauracja i bar

Restauracja Regionalne Talerze oferuje dania i desery, które łączą karkonoskie inspiracje z europejskimi trendami kulinarnymi. Lokal zaprasza gości 7 dni w tygodniu, w godzinach 14:00 – 22:00. Warto poznać menu restauracji i zarezerwować stolik, wysyłając mail na adres: mikolaj.lisiecki@platinum-mountain.pl

Palladium Cafe & Lobby Bar to doskonałe miejsce na relaksujący koktajl i biznesową kawę. Nowoczesne wnętrza z wyjściem na taras i widokiem na las są do dyspozycji gości 7 dni w tygodniu, w godzinach: 10:00 – 24:00. Zapraszamy do lektury menu koktajli, win, deserów i przekąsek Palladium Cafe & Lobby Bar.

Uwaga: godziny otwarcia mogą ulec zmianie podczas imprez i tzw. „wysokich sezonów”.

Godziny otwarcia

Recepcja: 24/7

Restauracja Regionalne Talerze: 14:00 – 22:00

Palladium Cafe & Lobby Bar: 10:00 – 00:00

Dr Irena Eris Beauty Partner: 9:00 – 21:00

Basen & SPA: 09:00 – 21:00 (13:00 – 13:30 przerwa na dezynfekcję, 20:00 – 21:00 wellness tylko dla dorosłych)

Basen Letni (sezonowo) 10:00 – 20:00

Sala zabaw/Pokój gier i bajek: 09:00 – 21:00

Siłownia: 24/7 (tylko dla Gości)

Informacja Turystyczna: 9:00 – 17:00

Wypożyczalnia Rowerów (sezonowo): 9:00 – 17:00

Uwaga: godziny otwarcia mogą ulec zmianie podczas imprez i tzw. „wysokich sezonów”.

Godziny posiłków

W godzinach: 07:30 – 11:00

W godzinach: 16:00 – 19:00

Dzieci

Tak, podczas zameldowania na karcie pobytowej należy obowiązkowo wpisać liczbę dzieci oraz daty ich urodzenia.

Cena za pobyt osoby małoletniej jest uzależniona od jej wieku oraz sezonu i aktualnego obłożenia obiektu. Występują 3 kategorie cen dla dzieci w wieku:

 • 0-4 lat – pobyt bezpłatny, bez świadczeń dodatkowych w postaci osobnej pościeli*, ręczników i osobnego miejsca do spania

 • 5-12 lat

 • 13-18 lat

 

*Na Państwa życzenie jest możliwość dostarczenia pościeli dziecięcej, bez dodatkowych opłat.

Tak. Są dodatkowo płatne, 35 zł od doby hotelowej. Dla dzieci w wieku 0-4 lat. W łóżeczku jest pościel dla malucha.

Tak. W hotelowym Play Roomie jest małpi gaj, suchy basen ze zjeżdżalnią oraz wygodna sofa dla opiekunów. Dodatkowo, dzieci mogą także korzystać z Game Room, tuż obok Play Room, w którym można korzystać z gier na konsoli i stołów multimedialnych.

Uwaga: W związku z aktualnie nałożonymi obostrzeniami COVID-19 wprowadziliśmy ograniczenia liczby osób.

 

Tak. W strefie basenowej jest oddzielny, przytulny basen dla małych i dużych dzieci – o głębokości 50 cm i temperaturze wody 34 st. C. Basen jest wyposażony w gejzery, a jego woda jest ozonowana, dzięki czemu nie szczypie w oczy jak woda chlorowana. Tuż obok niecki są leżaki, na których dorośli mogą odpoczywać, pilnując maluchów.

Tak. W czasie świąt i wydarzeń hotel organizuje animacje z udziałem grup wykwalifikowanych animatorów. Większość tych zajęć jest bezpłatna, ale czasem, np. podczas Sylwestra dla Dzieci, wymagana jest dodatkowa opłata za każdego uczestnika.

Tak, jest dopasowane gramaturą i składem do dziecięcych preferencji. Oferuje naleśniki z owocami, zupkę pomidorową, popsy z kurczakiem i frytkami oraz inne pyszności.

Dodatkowo, posiłki w ramach śniadań i obiadokolacji są zróżnicowane i można swobodnie komponować ich skład oraz rozmiar, także dla maluchów. Menu śniadaniowe i obiadowe zawiera wszystkie podstawowe produkty, z których można ułożyć posiłek, także z wykluczeniem alergenów, np. glutenu i nabiału.

Pokój gier dla większych dzieci i nastolatków jest wyposażony w konsole do gier oraz interaktywne stoły z grami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zwierzęta

Tak. Platinum Mountain Hotel & SPA jest przyjazny zwierzętom. Dlatego w pokojach można przebywać ze zwierzęciem domowym. Ze względu na dobro Alergików, ilość pokojów przeznaczonych na pobyty ze zwierzęciem jest ograniczona, dlatego pobyt z psem lub kotem należy zgłosić już na etapie rezerwacji.

Za pobyt czworonożnego pupila należy zapłacić 50 zł za każdą dobę. Płatność należy uregulować na etapie składania rezerwacji. Niezgłoszenie pobytu zwierzęcia przy zameldowaniu jest równoznaczne z doliczeniem Gościowi dodatkowej opłaty wysokości 500 zł.

Właściciel zwierzęcia obowiązkowo musi posiadać jego książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, m.in. przeciw wściekliźnie. Obowiązkowe są także kaganiec i smycz.

Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Tak. W wypożyczalni sprzętu sportowego można wynająć sezonowy sprzęt sportowy – m.in. narty, sanki i rowery.

Wypożyczalnia sprzętu sportowego jest czynna (sezonowo) 7 dni w tygodniu, w godzinach: 09:00 – 17:00

Uwaga: godziny otwarcia mogą ulec zmianie podczas imprez i tzw. „wysokich sezonów”.

Wycieczki i atrakcje

Tak. Hotel przez cały rok sprzedaje bilety na wycieczki z przewodnikiem najlepszych, regionalnych biur podróży. Wśród kierunków wypraw jest Praga, Drezno i inne ciekawe destynacje.

Tak. Przewodnik Platinum zabiera Gości hotelu na górskie spacery w Karkonosze i Góry Izerskie. Warto zerknąć na listę kierunków i atrakcji.

Tak, sezonowo działa hotelowa Informacja Turystyczna, która sprzedaje bilety wstępu do lokalnych atrakcji oraz wyjazdy na wycieczki. Dodatkowo, IT udziela informacji o sytuacji na szlakach turystycznych i stokach narciarskich.

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by