Zielono mi ! Majówka w Karkonoszach.

Publikacja:
19 marca 2021
Przez:
Karolina

Niepowtarzalny górski krajobraz, niezwykła przyroda, świeże powietrze i aktywny wypoczynek. Do tego majówkowe grillowanie, wspólne spędzony czas z najbliższymi i przyjaciółmi, przy klimatycznym ognisku, na skraju lasu. Wyborne menu grillowe szefa kuchni, z ofertą mięs, ryb, owoców morza, mnóstwo dodatków, pikli, warzyw, dippów i sosów. Muzyka na żywo i wspólne biesiadowanie.

Co więcej marzy się Państwu w długi majowy weekend ? Wyjazd w góry karkonoskie to nasza propozycja na tej piękny wiosenny czas. Karkonosze o tej porze roku są szczególnie piękne. Budząca się do życia przyroda, która zaczyna powoli dominować świeżą zielenią w krajobrazie gór, dodaje nam niezwykłej energii i pozwala zregenerować siły. Platinum Mountain Hotel & Spa zaprasza także na wyjątkowe chwile pełne relaksu w naszym SPA pod marką Dr Irena Eris, gdzie nasi profesjonalni terapeuci zadbają zarówno o wiosenną regenerację nasze skóry jak i błogie odprężenie.
Złap nową, wiosenną energię! Platinum Mountain Hotel & Spa zaprasza na rodzinny weekend majowy. Zaproponujemy Państwu wycieczki z naszym dedykowanym przewodnikiem, który zaprowadzi państwa w najpiękniejsze zakątki okolicy. W harmonii ciała i ducha rozpoczniemy każdy poranek od jogi w ogrodzie lub rekreacyjnym spacerem Nordic Walking z naszym instruktorem.

Dzieciom gwarantujemy moc wrażeń i mnóstwo kreatywnej zabawy z naszymi animatorami. Ta majówka zapowiada się luksusowo!

Wielkie majówkowe grillowanie, rodzinne ogniska oraz moc atrakcji dla dzieci pozwoli Państwu na odprężenie i spędzenie wspaniałych chwil z rodziną. Więcej o ofercie: Majówka w górach

Majówkowe #platynowechwile

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by