Wieczory z wyborną kuchnią, wspólnym grillowaniem i atrakcjami dla rodzin

Publikacja:
26 marca 2021
Przez:
Karolina

Długi weekend majowy w Polsce stał się już pewnego rodzaju symbolem wspólnego biesiadowania, które gromadzi rodziny i bliskich razem przy ognisku lub przy grillu. Wraz z nadejściem wiosny, w maju, sezon grillowy przyjęło się uważać za otwarty. Nie inaczej, w Platinum Mountain Hotel & SPA! Naszym gościom proponujemy wiele atrakcji na świeżym powietrzu, by mogli się cieszyć piękną wiosenną i letnią pogodą w górskim krajobrazie Karkonoszy. Tym centralnym miejscem biesiadowania jest nasz taras restauracyjny, położony w urokliwym miejscu, na skraju świerkowego lasu.

Do naszego ogrodu zapraszamy na klimatyczne wieczory z wyśmienitą kuchnią, muzyką na żywo, DJ oraz wieloma atrakcjami nie tylko dla dzieci. Nasze ogniska przy dźwiękach gitary z wielkim sentymentem wspominają goście. Pokazy artystyczne i show taneczne uświetniają każdy wieczór, a klimat wieczoru uzupełnia DJ. Szef kuchni zaś ze swoim zespołem dba o gastronomiczną oprawę każdego wieczoru, aby zaskoczyć Państwa bogactwem smaków, różnorodnością dań i kuchni z całego świata. Na grillu proponujemy duży wybór mięs, kiełbasek, ryb i owoców morza, a także selekcję grillowanych warzyw.

Nasi barmani zaskoczą Państwa wyśmienitymi koktajlami, o wyjątkowych połączeniach smaków. Zapraszamy zaś tych, którzy cenią wyrafinowane smaki do odkrycia selekcji alkoholi i win w Palladium Cafe & Lobby Bar.

Zapraszamy na klimatyczne wieczory w nadchodzącym sezonie wiosenno-wakacyjnym do Platinum Mountain Hotel & Spa, rozpoczynając już od majówki. Wspominając zeszłoroczne atrakcje, planujemy już dla Państwa tegoroczne chwile przepełnione atrakcjami:

Zapraszamy do obejrzenia: Wakacyjne #platynowechwile 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
☀️ Majówka w górach
https://platinum-mountain.pl/oferta/majowka-w-gorach-
☀️ Dzień Dziecka
https://platinum-mountain.pl/oferta/dzien-dziecka-w-krainie-bajek-platinum-mountain-hotel-&-spa
☀️ Wakacje dziecinnie proste
https://platinum-mountain.pl/oferta/wakacje-dziecinnie-proste-
☀️ Rodzinne wakacje w super cenie
https://platinum-mountain.pl/oferta/rodzinne-wakacje-w-super-cenie
☀️ Luksusowe wakacje
https://platinum-mountain.pl/oferta/luksusowe-wakacje

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by