Zdrowa, wypoczęta i pełna blasku skóra

Publikacja:
12 listopada 2020
Przez:
Izabela Kozina

Sylwester i karnawał to czas, w którym każda z Pań chciałaby zaprezentować się z jak najlepszej strony. „Zdrowa, wypoczęta i pełna blasku skóra to podstawa, od której powinniśmy rozpocząć nasze szampańskie przygotowania” doradza Wioletta, kosmetolog w salonie Dr Irena Eris Beauty Partner w Platinum Mountain Hotel & SPA. „By olśnić swoją kreacją i pięknym makijażem innych gości, ważne by cera była zadbana i zregenerowana”, dodaje.  

Zabiegi oferowane w salonie SPA Platinum Mountain Hotel & SPA są idealne by natychmiastowo pozbyć się wszelkich oznak zmęczenia, rozjaśnić skórę, prawidłowo ją złuszczyć i dobrze nawilżyć. 

Dla Pań polecamy w szczególności Radiofrekwencję RF-BIOLASER, która wykorzystuje fale radiowe. Fale docierają do skóry i powodują spiralizację włókien podporowych. W efekcie następuje odbudowa i poprawa gęstości skóry. LASER biostymulujący w głowicach RF to niskoenergetyczny laser biostymulujący, który pobudza syntezę białek m.in. kolagenu. Przyspiesza to proces regeneracji skóry oraz poprawia funkcję naczyń krwionośnych. W efekcie zmniejsza widoczność zmarszczek i bruzd, poprawia gęstość skóry, podkreśla owal twarzy przywracając jej wyraźny kontur.

Radiofrekwencja RF BIOLASER (twarz i szyja) jest w cenie 315zł. Czas trwania samego zabiegu to ok. 20-30 min. Zazwyczaj dla wzmocnienia efektu nasi kosmetolodzy proponują dodatkowy zabieg w ramach uzupełnienia. 

Cała oferta zabiegów pielęgnacyjnych Dr Irena Eris Beauty Partner czytaj więcej 

Nasi kosmetolodzy doradzą w doborze odpowiednich kosmetyków do domowej pielęgnacji cery po zabiegu, w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. 

Sylwestrowe #platynowechwile

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by