Kup Voucher

RESTAURACJE

01

Regionalne Talerze

Restauracja

 

 

Przestronne, urządzone ze smakiem wnętrza restauracji Regionalne Talerze  pozwolą delektować się daniami przygotowanymi z pieczołowitością i pasją przez Szefa Kuchni Platinum Mountain Hotel & SPA. Menu zmienia się wraz z porami roku co dodatkowo wzbogaca ofertę o wyborne mięsa, ryby i inne sezonowe produkty lokalne. Smak potraw podkreślą wyborne wina, a ucztę dla podniebienia zakończą znakomite desery.

RESTAURACJE

02

Rekomendowane
Menu

Restauracja Regionalne Talerze to także miejsce w którym serwujemy smakowite śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu. Funkcjonalne wnętrza gwarantują wygodę  oraz zapewniają komfort podczas spożywania posiłków. Pokaźnych rozmiarów bufet pozwala na przygotowanie zaskakujących różnorodnością potraw, także dla osób ceniących sobie kuchnię FIT. Restauracja posiada także ogród, w którym można rozkoszować się posiłkiem w promieniach słońca padających na przepiękny las.

Warto sprawdzić przystawki, dania główne, desery oraz wina w menu Restauracji Regionalne Talerze

03

RESTAURACJE

Palladium Cafe
& Lobby Bar

W nastrojowej scenerii serwowane są ciasta i desery w towarzystwie kawy przepełniającej aromatem całe pomieszczenie. To miejsce kusi i zniewala swoją atmosferą na długie godziny, wprowadzając w stan błogiego wypoczynku, nastrojową muzyką oraz światłami.

Można także zasmakować lekkich przekąsek wraz z finezyjnymi drinkami lub wyszukanymi trunkami, które pozwolą odpocząć po aktywnym dniu, w atmosferze relaksu.

Dodatkowego klimatu dodają  przeszklenia, które pozwalają podziwiać zmieniający się wraz z porami roku przepiękny las.

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by