Kup Voucher

01

Regionalne Talerze

Restauracja Regionalne Talerze to kulinarne serce Hotelu. Przestronne wnętrza z ogromnymi oknami umilają naszym Gościom każdy posiłek niezwykłym widokiem, zapraszając do skorzystania z bogatych rodzinnych bufetów podczas śniadania i obiadokolacji. Niesamowity charakter tego miejsca dopełnia oryginalny design z regionalną ceramiką na ścianach. Przytulne miejsce, pyszne dania kuchni polskiej i regionalne bufety lokalnych produktów, a także aromatyczne stacje gotowania na żywo nadają temu miejscu wyjątkowy, rodzinny klimat. Nasza restauracja à la carte to autorskie połączenie polskiej i regionalnej tradycji kulinarnej, w zaskakujących kompozycjach naszego Szefa Kuchni. Menu zachwyca Gości smakiem pełnym barw zmieniających się pór roku. Restauracja oferuje również interesujące, sezonowe propozycje, wychodzące spod ręki naszych mistrzów kuchni.

 Rodzinne #platynowechwile

 

02

Menu pełne regionalnych smaków

Restauracja Regionalne Talerze otwiera się dla Państwa z nowym menu w świeżym wydaniu. Zapraszamy na nowe dania autorstwa naszego Szefa Kuchni i jego zespołu przepełnione kolorami i smakami regionu. Tradycyjna kuchnia polska, haute cuisine, wysmakowana i elegancka, w kreatywnych i estetycznych kompozycjach przybliży Państwu bogactwo lokalnych tradycji i produktów regionu. Na bukiet smaków i barw na talerzach składają się regionalne sery, mięsa oraz ryby od lokalnych dostawców. 

03

Restauracja Tygiel

Nasz resort dopełnia nowoczesna i wysublimowana kuchnia restauracji Tygiel z menu renomowanego Szefa Kuchni Dawida Klimańca. Restauracja kieruje się filozofią „z pola na stół”, a sama nazwa Tygiel nawiązuje do idei chaty izerskiej, czyli miejsca szanującego tradycję regionu stawiając na wspólne biesiadowanie i kulturę food sharingu przy łączonych stołach. Nowoczesne wnętrze urządzono w duchu eko. Dużo tam naturalnego drewna, kamienia, gliny, miedzi, a całość dopełnia piękna ceramika.

04

Palladium Café & Lobby Bar

Klimatyczny Palladium Cafe & Lobby Bar oferuje zaciszne miejsce, by cieszyć się aromatem porannej kawy w promieniach wschodzącego nad lasem słońca. To miejsce, które tętni życiem, rozrywką, bogatą propozycją artystycznych wieczorów przy ofercie wykwintnych koktajli i wyselekcjonowanych alkoholi. Nasi profesjonalni barmani z przyjemnością doradzą Państwu w doborze napojów, które znajdują się w menu naszego lounge baru.

Odkryj swoje #platynowechwile, my zadbamy o nie w każdym detalu.

05

Kobiece #platynowechwile

Na potrzeby autorskiego projektu dla kobiet SHE. Bądź wierna. Sobie. przygotowaliśmy wyjątkowe menu pełne kobiecości i finezji. Autorką dań jest autorytet kulinarny, Lara Gessler, która skomponowała lekkie i pełne smaków menu. Zapraszamy na degustację wraz z koktajlami autorstwa naszych barmanów.

Smaczne kobiece #platynowechwile

06

Obiadokolacje

Szeroki wybór dań kuchni polskiej, regionalnej i międzynarodowej w formie bufetów szefa kuchni to nasza propozycja obiadokolacji. Bufet przekąsek, deserów i owoców, stacje gotowania na żywo, a także selekcja dań dla najmłodszych w formie bufetu dla dzieci.
Cena: 110 zł os. dorosła, 80 zł dzieci do 12 roku życia
Opłatę prosimy uiścić w recepcji
Obiadokolacja codziennie w restaurtacji Regionalne Talerze od 16:00-19:00.
Tel. +48 (75) 629 99 07

07

Room service

Na Państwa życzenie, dostarczymy Państwu dania z pełnej oferty baru oraz a la carte do pokoju lub apartamentu Platinum Apartments. Menu room service dostępny jest również na ekranach telewizorów.

Room service dostępny w godz. 7:00-24:00

Palladium Café & Lobby Bar godz. 10:00-24:00

Restauracja a la carte godz. 12:00-22:00

Zamówienia: tel. +48 (75) 629 99 07

OFERTY

Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by