Kup Voucher

01

Regionalne Talerze

Restauracja Regionalne Talerze to kulinarne serce Hotelu. Przestronne wnętrza z ogromnymi oknami umilają naszym Gościom każdy posiłek niezwykłym widokiem, zapraszając do skorzystania z bogatych rodzinnych bufetów podczas śniadania i obiadokolacji. Niesamowity charakter tego miejsca dopełnia oryginalny design z regionalną ceramiką na ścianach. Przytulne miejsce, pyszne dania kuchni polskiej i regionalne bufety lokalnych produktów, a także aromatyczne stacje gotowania na żywo nadają temu miejscu wyjątkowy, rodzinny klimat. Nasza restauracja à la carte to autorskie połączenie polskiej i regionalnej tradycji kulinarnej, w zaskakujących kompozycjach naszego Szefa Kuchni. Menu zachwyca Gości smakiem pełnym barw zmieniających się pór roku. Restauracja oferuje również interesujące, sezonowe propozycje, wychodzące spod ręki naszych mistrzów kuchni.

 Rodzinne #platynowechwile

 

02

Nowe menu

Restauracja Regionalne Talerze otwiera się dla Państwa z nowym menu w świeżym wydaniu. Zapraszamy na nowe dania autorstwa naszego Szefa Kuchni i jego zespołu przepełnione kolorami i smakami regionu. Tradycyjna kuchnia polska, haute cuisine, wysmakowana i elegancka, w kreatywnych i estetycznych kompozycjach przybliży Państwu bogactwo lokalnych tradycji i produktów regionu. Na bukiet smaków i barw na talerzach składają się regionalne sery, mięsa oraz ryby od lokalnych dostawców. 

03

Room service

W związku z obostrzeniami Covid-19 wszystkie zamówienia z pełnej oferty baru oraz a la carte dostarczymy do Państwa pokoju lub apartamentu Platinum Apartments. Menu room service dostępny jest również na ekranach telewizorów.

Palladium Cafe & Lobby Bar godz. 10:00-24:00

Restauracja a la carte godz. 12:00-22:00

Zamówienia: tel. +48 (75) 629 99 07

04

Wieczory degustacyjne z sommelierem „Wine & Food”

Zapraszamy na klimatyczne wieczory do lounge baru, gdzie nasz utalentowany sommelier zaproponuje Państwu wyjątkowy wybór wina z naszej kolekcji, który uświetni Państwa wieczór. Mikołaj Lisiecki – manager F&B Platinum Mountain Hotel & SPA, sommelier WSET 3, miłośnik i pasjonat wina, swoją sztukę sommelierską rozpoczął niemal 15 lat temu, działając w branży gastronomicznej w Wielkopolsce. Zapraszamy Państwa na cykliczne wieczory degustacyjne „Wine & Food pairing” w Palladium Cafe & Lobby Bar, które poprowadzi dla Państwa nasz sommelier. Szef kuchni zadba o idealnie dopasowane menu, aby mogli Państwo delektować się naszym winem i odkrywać ich smaki.

05

Palladium Cafe & Lobby Bar

Klimatyczny Palladium Cafe & Lobby Bar oferuje zaciszne miejsce, by cieszyć się aromatem porannej kawy w promieniach wschodzącego nad lasem słońca. To miejsce, które tętni życiem, rozrywką, bogatą propozycją artystycznych wieczorów przy ofercie wykwintnych koktajli i wyselekcjonowanych alkoholi. Sommelier oraz nasi profesjonalni barmani z przyjemnością doradzą Państwu w doborze napojów, które znajdują się w menu naszego lounge baru.

Odkryj swoje #platynowechwile, my zadbamy o nie w każdym detalu.

OFERTY

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by