Podaruj ukochanej osobie odrobinę luksusu

Publikacja:
4 lutego 2021
Przez:
Karolina

Celebruj Miłość, celebruj Uczucia, celebruj #platynowechwile nie tylko w Walentynki!

Nie mogliśmy przygotować dla Państwa tegorocznych Walentynek w terminie, dlatego zapraszamy na romantyczne chwile NA BIS, które zapiszą się w Państwa „love story” jako kolejne, niezapomniane chwile we dwoje. Tempo życia, które towarzyszy nam każdego dnia nie zawsze sprzyja okazywaniu uczuć a dbałość o te nawet najdrobniejsze, tak ważne gesty schodzi na drugi plan. My wiemy jednak, jak ważne jest codzienne pielęgnowanie miłości i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, chcemy zatroszczyć się o Państwa nielimitowane, romantyczne chwile we dwoje, w platynowym standardzie. 

 

Dla ciała i duszy – walentynkowy pobyt we dwoje 

Romantyczna kolacja w blasku świec oraz romantyczny masaż dla dwojga. Brzmi jak przepis na doskonały walentynkowy wieczór, prawda? To wszystko i więcej chcemy Państwu zaproponować w terminie od 15 lutego do 28 lutego 2021r.  

W ramach wyjątkowej oferty Walentynki na BIS czeka Państwa pobyt w 5* pokojach lub apartamentach Platinum Apartments. Dbamy o Wasze pierwsze wrażenie, dlatego oprócz naszej profesjonalnej, dyskretnej obsługi w pokoju przywitają Państwa nasze afrodyzjaki: powitalna butelka prosseco oraz pralinki. Wiemy jak ważna jest bliskość, intymność oraz prywatność – „Śniadanie we dwoje” dostarczane do pokoju w ramach usługi room service każdego dnia pozwoli przedłużyć Państwa wyjątkowe chwile bliskości i relaksu. 

 

W SPA(niały) relaks, na który zasługujecie 

Walentynkowy masaż dla dwojga w podwójnym gabinecie zabiegowym SPA Dr Ireny Eris w atmosferze prywatności i intymności to nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy. W ramach oferty czeka Was nielimitowany dostęp do strefy Wellness & SPA, który zwiera: 

  • Kompleks ogrzewanych basenów wewnętrznych ze specjalną strefą dla dzieci 
  • Jacuzzi 
  • Strefę wypoczynku 
  • Saunę fińska 
  • Łaźnię parowa 
  • Saunę infrared 
  • Biosaunę 
  • Siłownię z salą fitness 

Zachęcamy do skorzystania z oferty masaży i zabiegów w renomowanym SPA Dr Irena Eris Beauty Partner. Nasz zespół specjalistów zatroszczy się o Państwa relaks i atmosferę błogiego spokoju. Jeśli podczas romantycznego pobytu towarzyszyć będą Państwa dzieci, Kids Concierge zapewni profesjonalną opiekę podczas animacji. Dla Gości spragnionych uroków przepięknej okolicy oferujemy wycieczki z przewodnikiem po najpiękniejszych atrakcjach Karkonoszy. 

Wyraź swoje emocje najpiękniej jak potrafisz nie tylko w Walentynki.

Zarezerwuj już dziś pakiet Walentynki na BIS i podaruj swojej drugiej połówce #platynowechwile we dwoje. 

Więcej o ofercie

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by