PLATINUM MOUNTAIN RESORT&SPA – NAJLEPSZE KONFERENCJE W KARKONOSZACH

Publikacja:
4 lipca 2019
Przez:
Wioletta

Platinum Mountain Resort&Spa – hotel górski, to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, spotkania biznesowego lub integracyjnego. Posiadamy najlepszą w Szklarskiej Porębie salę konferencyjną o imponującej przestrzeni i oryginalnym wystroju. Powierzchnia sali może służyć jako miejsce do organizacji dużych i mniejszych, oficjalnych i mniej formalnych spotkań. Dzięki mobilnym, dźwiękoszczelnym ścianom salę Ametyst można podzielić na kilka mniejszych przestrzeni, co daje ogromne możliwości aranżacji w zależności od potrzeb grupy.
Innowacyjnym i niezwykle ciekawym rozwiązaniem są kręgi na suficie, z których można stworzyć materiałowe przesłony, zapewniające prywatność i unikatowy nastrój.

Sala znajduje się na parterze, blisko recepcji, restauracji i lobby baru, zapewniając Gościom komfortowe warunki do pracy i odpoczynku.
Sala konferencyjna posiada duże, panoramiczne okna z widokiem na piękny, stary las. Można je całkiem otworzyć uzyskując dodatkową przestrzeń w postaci ogromnego tarasu. Sala Ametyst łączy w sobie funkcjonalność i elegancję. Została zaprojektowana w bardzo przemyślany sposób. Posiada miejsce do pracy i wypoczynku. Technologie multimedialne i audiowizualne oraz wsparcie techniczne na każdym etapie, umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnej prezentacji, szkolenia, występu, sympozjum lub konferencji.

Wielkim atutem naszego obiektu konferencyjnego jest oryginalny wystrój odwołujący się do naturalnego otoczenia Resortu oraz użycie tradycyjnych i regionalnych dekoracji. W pokojach i w apartamentach o najwyższym standardzie wykończenia, zadbano o wygodę i funkcjonalność. Dzięki tym rozwiązaniom stworzyliśmy dla Gości biznesowych i konferencyjnych przestrzeń do pracy, wypoczynku i dobrej zabawy.

Profesjonalny zespół Restauracji zapewni doznania smakowe na najwyższym kulinarnym poziomie, strefa Wellness z wewnętrznym i zewnętrznym basenem pozwoli na pełny relaks, a specjaliści z Instytutu dr Ireny Eris stworzą i przeprowadzą dedykowany dla każdego Gościa program zabiegów.

Dla grup chcących spędzić wolny czas aktywnie Szklarska Poręba i jej okolice proponują wiele atrakcji w postaci wycieczek górskich z przewodnikiem, zwiedzania podziemnych tras Arado w Kamiennej Górze, wycieczek do Pragi i Wiednia, uprawiania zimowych, letnich i ekstremalnych sportów.

Doskonała lokalizacja, usługi hotelowe i biznesowe na najwyższym poziomie sprawią, że do tak przygotowanego obiektu konferencyjnego każdy Organizator i jego Goście powrócą wiele razy.

< Powrót
Powered by
B L O G