01

Dr Irena Eris

 

Stylowa i elegancko urządzona przestrzeń SPA w Platinum Mountain Hotel & SPA została stworzona z myślą o zapewnieniu relaksu oraz osiągnięcia prawdziwej harmonii ciała i ducha. Renomowana marka Dr Irena Eris, za którą stoi doświadczenie i prestiż, oferta autorskich zabiegów opracowana dla dopieszczenia zmysłów, aranżacja wnętrza zapewniająca wyciszenie oraz profesjonalne kosmetyki najwyższej klasy są dostępne dla Gości. Nasze SPA to luksusowy relaks w każdej postaci. Do dyspozycji Gości pozostaje profesjonalny zespół naszych kosmetologów, którzy doradzą wybór zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb.

02

Zabiegi idealnie dopasowane do potrzeb skóry

Spa pod marką Dr Irena Eris powstało z pasji do piękna. Jest to miejsce stworzone z myślą o Gościach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Marka Dr Irena Eris gwarantuje wykorzystanie najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii, pełne bezpieczeństwo stosowanych składników w swoich kosmetykach oraz najwyższą jakość produktów oraz zabiegów. W naszej ofercie znajdą Państwo masaże dopasowane do potrzeb i preferencji Gości, jak również luksusowe zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, stworzone z myślą o szeroko rozumianej rewitalizacji i regeneracji oraz utrzymaniu dobrej kondycji skóry.

03

Tajskie i balijskie masaże

NOWOŚĆ w SPA Dr Irena Eris Beauty Partner – zabiegi i masaże tajskie oraz balijskie. Masaże tajski oparte są na wielowiekowej tradycji i wierzeniach. Zapraszamy na zabiegi i #platynowechwile pełne głębokiego relaksu i odprężenia. O #platynowechwile relaksu w trakcie zabiegów tajskich i balijskich zadba certyfikowana masażystka Janthima „Noki” Kaewsiri.

04

SPA dla firm

Mając na uwadze ograniczony czas naszych Gości konferencyjnych oraz stres, towarzyszący podczas spotkań, przygotowaliśmy dopasowane propozycje zabiegów, które pozwolą odprężyć się po intensywnym dniu podczas pobytu w Platinum Mountain Hotel & SPA. Instytut Dr Irena Eris Beauty Partner to ikona luksusu, w której będą mieli Państwo możliwość regeneracji w naszych komfortowych gabinetach. Profesjonalny zespół terapeutów i kosmetologów jest w stanie obsłużyć przy uprzedniej rezerwacji do 6 osób w ciągu 1 godziny.

05

Kids SPA

Aby chwile beztroskiej przyjemności nie ominęły naszych młodszych Gości, powstała oferta zabiegów, masaży oraz atrakcji, dedykowanych dla dzieci w wieku 12-17 lat. Wasze pociechy czekają chwile pełne relaksu i radości, w bezpiecznym, przyjaznym, aromatycznym otoczeniu oraz w luksusowej oprawie.

06

Day SPA

Tempo życia, codzienny stres i środowisko wywierają niekorzystny wpływ na naszą skórę. I mimo, że każda z Nas stara się wygospodarować czas tylko dla siebie, często zapominamy o swoich potrzebach, odkładając je na odległe ‘’później’’. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej, całodniowej oferty zabiegów, dzięki którym w zaledwie kilka godzin znów poczujesz się piękna, zadbana, kobieca i odprężona. Wszystkie zasługujemy na luksusowy Dzień Urody.

07

Wieczór panieński

Ważne są dla nas Państwa chwile także przed ślubem. Zasługujecie na elegancki czas wyśmienitego relaksu w pięciogwiazdkowej oprawie. Zarówno Panom w męskim gronie, jak i Paniom w towarzystwie przyjaciółek, gwarantujemy niezapomniany wieczór w wyjątkowej i luksusowej scenerii. Wieczór Panieński w naszym Spa z zabiegami relaksującymi marki Dr Irena Eris i rytuałem saunowym, będzie doskonałym wstępem do tej jedynej i niepowtarzalnej uroczystości, Waszego przyjęcia weselnego.

08

Przygotowanie do Dnia Ślubu

Aby w tym ważnym Dniu Ślubu mogli się Państwo poczuć wyjątkowo wypoczęci, nasz zespół kosmetologów Spa przygotował specjalną ofertę zabiegów marki Dr Irena Eris, która zagwarantuje chwile odprężenia, relaksu, a także niepowtarzalnej pielęgnacji. Zadbamy o Państwa perfekcyjny wygląd i idealne samopoczucie.

 

09

Narodziny Piękna

Macierzyństwo to najpiękniejszy czas w życiu każdej kobiety. Z myślą o Was – kobietach w ciąży oraz w okresie karmienia przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet zabiegów stworzony, aby zadbać o potrzeby skóry przyszłych i obecnych mam. Poznaj Narodziny Piękna, program bezpiecznych, kompleksowych zabiegów, który nie pozwoli Ci zapomnieć, że Twoje potrzeby są równie ważne.

Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by