ZABIEGI

01

Dr Irena Eris

 

Stylowa i elegancko rządzona przestrzeń SPA w Platinum Mountain Hotel & SPA została stworzona z myślą o zapewnieniu relaksu oraz osiągnięcia prawdziwej harmonii ciała i ducha. Renomowana marka Dr Irena Eris, za którą stoi doświadczenie i prestiż, oferta autorskich zabiegów opracowana dla dopieszczenia zmysłów, aranżacja wnętrza zapewniająca wyciszenie oraz profesjonalne kosmetyki najwyższej klasy są dostępne dla Gości. Nasze SPA to luksusowy relaks w każdej postaci. Do dyspozycji Gości pozostaje profesjonalny zespół naszych kosmetologów, którzy doradzą wybór zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb.

ZABIEGI SPA

02

Zabiegi idealnie dopasowane do potrzeb skóry

Spa pod marką Dr Irena Eris powstało z pasji do piękna. Jest to miejsce stworzone z myślą o Gościach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Marka Dr Irena Eris gwarantuje wykorzystanie najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii, pełne bezpieczeństwo stosowanych składników w swoich kosmetykach oraz najwyższą jakość produktów oraz zabiegów.

Masaże

Szeroka oferta masaży dopasowanych do potrzeb i preferencji Gości – masaże częściowe,  całego ciała, klasyczne i orientalne.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało 

Luksusowe zabiegi pielęgnacyjne stworzone z myślą o szeroko rozumianej rewitalizacji i regeneracji oraz utrzymaniu dobrej kondycji skóry.

ZABIEGI SPA

02

Zabiegi idealnie dopasowane do potrzeb skóry

Spa pod marką Dr Irena Eris powstało z pasji do piękna. Jest to miejsce stworzone z myślą o Gościach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Marka Dr Irena Eris gwarantuje wykorzystanie najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii, pełne bezpieczeństwo stosowanych składników w swoich kosmetykach oraz najwyższą jakość produktów oraz zabiegów.

Masaże

Szeroka oferta masaży dopasowanych do potrzeb i preferencji Gości – masaże częściowe, całego ciała, klasyczne i orientalne.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało

Luksusowe zabiegi pielęgnacyjne stworzone z myślą o szeroko rozumianej rewitalizacji i regeneracji oraz utrzymaniu dobrej kondycji skóry.

Innowacyjny zabieg aktywnie wygładzający, zainspirowany osiągnięciami nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Bazuje na profesjonalnych preparatach Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL z możliwością zastosowania nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Zabieg stworzony w oparciu o stosowany w medycynie estetycznej składnik POLIKAPROLAKTON, będący odpowiedzią na problem upływającego czasu i procesu starzenia się skóry. Dedykowany dla cery dojrzałej z widocznymi zmarszczkami i utraconym idealnym konturem twarzy. Zabieg intensywnie wygładza i modeluje skórę. POLIKAPROLAKTON (PCL) – składnik aktywny o działaniu wielowymiarowego wypełniania zmarszczek, liftingu oraz natychmiastowego bioremodelingu skóry. Wypełniacz PCL jest szeroko stosowany w medycynie estetycznej, w celu przywrócenia utraconej wolumetrii owalu twarzy. Pobudza proces naturalnej syntezy włókien podporowych skóry, wpływając na redukcję zmarszczek statycznych. Działa jak biostymulator tkankowy uruchamiając wielopoziomowe procesy odnowy. Przywraca młodość skóry.

 

 

495 PLN
od 90 MIN

Kompleksowy program pielęgnacyjny PERFECT REVIVAL poprzez wielokierunkowe działanie, zapewnia globalną odnowę skóry. Zastosowanie stabilnej formy witaminy C w połączeniu z optymalnym stężeniem wyselekcjonowanych kwasów AHA oraz innowacyjnego heksapeptydu – gwarantuje spektakularne efekty REWITALIZACJI, REGENERACJI i ROZŚWIETLENIA cery.
• PERFECT REVIVAL AHA+C 35% – kompleksowa rewitalizacja skóry, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu 490 PLN
• PERFECT REVIVAL AHA+C 35% – kompleksowa rewitalizacja skóry, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu z infuzją tlenową i mezoterapią bezigłową 800 PLN

od 490 do 800 PLN
do 120 MIN
480 PLN
do 120 MIN
390-790 PLN
120 MIN

Zaawansowany zabieg odmładzający, zainspirowany osiągnięciami medycyny estetycznej. Oparty jest na unikalnej technologii wielopoziomowego wypełniania zmarszczek (lipofillingu) z jednoczesnym efektem re-modelingu twarzy. Nowatorska formuła preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL zapewnia skuteczną walkę ze zmarszczkami, utratą elastyczności i zmianą owalu, które są rezultatem zaburzeń w komunikacji międzykomórkowej oraz malejącej z wiekiem ilości tkanki podskórnej.

• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy 380 PLN
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy z kawitacją led lub oxybrazją i mezoterapią bezigłową 690 PLN
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy z mikrodermabrazją diamnetową i mezoterapią bezigłową 790 PLN
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy z oxybrazją i radiofrekwencją RF biolaserem 770 PLN

od 380 do 770 PLN
do 120 MIN

ZABIEG WZMACNIAJĄCY NACZYNKA Z EFEKTEM WYPEŁNIENIA ZMARSZCZEK
To specjalistyczny zabieg multifunkcyjny dla cer dojrzałych z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych, oparty na kompleksie o unikalnej sekwencji flawonoidów HPS1 oraz składnikach aktywnych o działaniu wielowymiarowego wypełniania zmarszczek. Zastosowany w preparatach Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL kompleks HPS1, dzięki optymalnej zawartości hesperydyny i diosminy, wzmacnia i chroni ścianki naczyń krwionośnych oraz zmniejsza wrażliwość na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo połączenie składników aktywnych o działaniu wypełniająco-liftingującym, stymuluje naturalne procesy odbudowy i regeneracji głębokich struktur skóry dając efekt tzw. lipofilingu zmarszczek. Innowacyjna formuła substancji aktywnych intensywnie pielęgnuje skórę podczas każdego etapu zabiegu, a synergia działania aplikowanych preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL finalnie zapewnia wyrównanie kolorytu, wygładzenie oraz wizualne rozświetlenie skóry.

CAPILL- AGE – zabieg wzmacniający naczynka z efektem wypełnienia zmarszczek 375 PLN

375 PLN
do 90 MIN

Rewolucyjny koncept algowej regulacji pracy ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. Kod genetyczny każdego człowieka jest unikatowym zbiorem informacji
zawartych w sekwencji DNA, który stanowi swoistą matrycę dla syntezy cząstek strukturalnych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Wraz z upływem lat, geny odpowiedzialne za ten proces przechodzą w stan uśpienia. Dzięki nowatorskim zabiegom i preparatom nie jest to proces nieodwracalny. Innowacyjne składniki aktywne poprzez regulację pracy genów – stymulują i wzmacniają komórki skóry, prowadząc do redukcji zmarszczek i zwiększenia elastyczności skóry.
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający 360 PLN
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający z kawitacja LED lub oxybrazją i sonoforezą LED 480 PLN
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED 720 PLN
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający z oxybrazją i radiofrekwencją – RF biolaserem 770 PLN

od 360 do 770 PLN
do 90 MIN

Innowacyjna technologia aktywnego, wielostopniowego oraz wielopoziomowego nawilżania skóry:
1 poziom powierzchnia skóry
tworzenie na powierzchni skóry warstwy lipidowej ograniczającej parowanie wody z naskórka
2 poziom poziom matrix
wspieranie funkcji barierowych cementu międzykomórkowego poprzez dostarczanie brakujących substancji lipidowych
3 poziom wnętrze komórki
regulacja ciśnienia osmotycznego w komórkach skóry

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, także dla cery wrażliwej. Składniki aktywne preparatów zastosowanych w zabiegu gwarantują utrzymanie równowagi hydrolipidowej
oraz kompleksową pielęgnację skóry.

HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący 350 PLN
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący z kawitacją LED i sonoforezą LED 470 PLN
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący z kawitacją LED i infuzją tlenową 590 PLN
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED 705 PLN

od 360 do 705 PLN
do 90 MIN

Starannie wyselekcjonowane WITAMINY – w odpowiednich formach i stężeniach skutecznie zapobiegają negatywnym procesom, które zachodzą w skórze. Korzystnie wpływają zarówno na jej zdrowie oraz wygląd. Witamina C, stymulując syntezę białek włókien kolagenowych oraz chroniąc je przed degradacją, poprawia elastyczność i napięcie skóry. Jej działanie wzmacnia witamina A, która dodatkowo poprawia koloryt skóry. Kwas foliowy zaliczany do witamin z grupy B chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami wywołanymi przez promieniowanie UV. Witamina E, wychwytując nadmiar wolnych rodników, ogranicza i hamuje proces starzenia się skóry. Witaminy F i H pełnią ważną rolę w gospodarce lipidowej naskórka. Efektem zabiegu jest piękna, zdrowa skóra.

• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja 330 PLN
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z kawitacją LED i sonoforezą LED 460 PLN
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z kawitacją LED lub oxybrazją i mezoterapią bezigłową 660 PLN
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED 690 PLN
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z mikrodermabrazją diamentową i mezoterapią bezigłową 890 PLN

od 330 do 890 PLN
120 MIN

KOENZYM Q10, ANTYOKSYDANTY oraz WĘGIEL AKTYWNY skutecznie walczą ze skutkami zanieczyszczeń i niekorzystnym wpływem smogu na skórę. KOENZYM Q10 stymuluje oddychanie komórkowe oraz chroni struktury komórkowe przed niedotlenieniem i uszkodzeniami. Innowacyjny kompleks ANTYOKSYDANTÓW aktywnie chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zabezpiecza włókna kolagenowe i elastynowe przed degradacją. WĘGIEL AKTYWNY doskonale wiąże szkodliwe dla skóry substancje, usuwa toksyny, eliminuje wszelkie zanieczyszczenia i intensywnie oczyszcza skórę. Tak spotęgowana walka ze skutkami zanieczyszczeń sprawia, że cera jest prawidłowo dotleniona i odżywiona, zmarszczki ulegają spłyceniu a skóra odzyskuje zdrowy wygląd.
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami 330 PLN
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z kawitacją LED lub oxybrazją i sonoforezą LED 440 PLN
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z kawitacją LED i infuzją tlenową 560 PLN
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED 670 PLN
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z mikrodermabrazją diamentową i infuzją tlenową 790 PLN

od 330 do 790 PLN
do 90 MIN

MASAŻ FIRMOWY Dr Irena Eris to połączenie technik masażu klasycznego, elementów drenażu limfatycznego i stymulacji punktów energetycznych. W naturalny sposób – usprawniając przepływ krwi i limfy – wzmacnia odżywienie i dotlenienie skóry. Eliminuje napięcie mięśni, zmniejsza obrzęki oraz działa pobudzająco jednocześnie łagodząc stres i napięcie. Ma także wpływ na nasze samopoczucie – nic tak nie odpręża i relaksuje jak właśnie masaż.

180 PLN
do 45 MIN

Zabieg poprawia kondycje skóry wokół oczu, wygładza zmarszczki oraz niweluje cienie i obrzęki. Jest połączeniem innowacyjnej linii preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL oraz nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Opiera się on na działaniu dwóch kluczowych technologii mezoterapii bezigłowej z masażem próżniowym-dermadrenage.
EYE MEZO-DRENAGE INTENSIVE zabieg rozjaśniająco-wygładzający z mezoterapią bezigłową i dermadrenage 260 PLN

260 PLN
90 MIN

Unikalny zabieg spełniający podwójną funkcję: widocznie poprawia kondycję i koloryt skóry, zarówno u osób ze skórą młodszą, jak i dojrzałą oraz pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Swoje nadzwyczajne działanie zawdzięcza innowacyjnym preparatom o intensywnym działaniu odmładzającym oraz zastosowanym elementom krioterapii i drenażu limfatycznego.
Zabieg zmniejsza cienie i obrzęki wokół oczu, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz intensywnie nawilża i uzupełnia niedobory lipidów.
MAGIA SPOJRZENIA – kriozabieg z drenażem limfatycznym na okolice oczu 170 PLN
MAGIA SPOJRZENIA – kriozabieg z drenażem limfatycznym na okolice oczu w zabiegu 150 PLN

150-170 PLN
DO 45 MIN
240- 260 PLN
60 MIN
240- 260 PLN
60 MIN

Połączenie kwasów mlekowego i glikolowego zapewnia spektakularne efekty oraz szerokie spektrum działania. KWAS MLEKOWY działa eksfoliacyjnie, nawilżająco, wybielająco i przeciwtrądzikowo. Kwas glikolowy stymuluje syntezę komórkową, eliminując martwe komórki naskórka, zmniejsza grubość warstwy rogowej oraz eliminuje zaskórniki.

LACTI&GLICO 38% peel formula – zabieg złuszczający – skóra twarz, szyi i dekoltu 240 PLN
LACTI&GLICO 38% peel formula – zabieg złuszczający – skóra twarzy lub dekoltu 220 PLN

220- 240 PLN
60 MIN
od 230 do 800 PLN
od 90 do 120 MIN

Dzięki większej zawartości kolagenu i elastyny oraz grubszej warstwie tłuszczowej skóra męska starzeje się wolniej i dłużej zachowuje sprężystość. Jednak zmarszczki – mimo że pojawiają się później niż u kobiet, są głębsze i bardziej widoczne. Golenie, stanowiąc naturalny rodzaj peelingu, ujędrnia skórę, ale też niekorzystnie wpływa na jej kondycję. Likwidując naturalną warstwę ochronną skóry, powoduje podrażnienia i odwodnienie. Męskie hormony są przyczyną problemów związanych z trądzikiem, wypryskami i przetłuszczaniem się skóry. Spadek stężenia testosteronu w organizmie jest przyczyną zmarszczek – pierwsze pojawiają się już około 30. roku życia. Efekty zabiegu: zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek, zmniejszenie głębokości bruzd, intensywne nawilżenie i wygładzenie skóry.

• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja 330 PLN
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja z kawitacją led lub oxybrazją i sonoforezą led 450 PLN
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą led 680 PLN
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja z oxybrazją i radiofrekwencją – RF biolaserem 735 PLN

od 330 do 735 PLN
90 MIN

Ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny, dedykowany dla skóry wymagającej głębokiej regeneracji, odbudowy na poziomie komórkowym oraz ochrony anti-pollution. Aktywne ekstrakty z pestek białych winogron oraz z białej trufli, intensywnie odżywiają skórę zapewniając jej aksamitną gładkość. Opalizująca mica oraz naturalne emolienty optycznie rozświetlają ciało nadając tzw. efekt GLOW. Receptura preparatów Dr Irena Eris Prosystem Professional dodatkowo wzbogacona o Tri-Oil Complex poprawia jędrność i elastyczność skóry ciała. Zmysłowe aromaty towarzyszące podczas zabiegu dają uczucie relaksu i głębokiego odprężenia przenosząc w malownicze regiony Szampanii.

  • CHAMPAGNE&TRUFFLE – regenerująco – rozświetlający zabieg na ciało z masażem kosmetycznym 375 PLN
  • CHAMPAGNE&TRUFFLE – regenerująco – rozświetlający zabieg na ciało z masażem klasycznym 435 PLN
375-435 PLN
90 MIN

Zabieg inspirowany najnowszymi osiągnięciami naukowymi. Zastosowany w preparatach do zabiegu kompleks PROBODY-Intelli-GEN reguluje pracę ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. W skład kompleksu wchodzą dwie algi, które reaktywują geny biorące udział w syntezie, dojrzewaniu i sieciowaniu włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Efektem jest wyraźnie ujędrnione i gładkie ciało.

• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z masażem kosmetycznym 370 PLN
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z masażem klasycznym 430 PLN
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z masażem próżniowym dermadrenage 510 PLN
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z radiofrekwencją rf biolaserem 1030 PLN

od 370 do 1030 PLN
od 90 do 150 MIN

Zabieg dedykowany dla skóry wymagającej intensywnego nawilżenia, rewitalizacji oraz detoksykacji. Działa silnie relaksująco i wygłądzająco. Zaczerpnięte z głębin mórz i oceanów składniki aktywne docierają do wnętrza komórek skóry, dzięki czemu poprawiają jej elastyczność i jędrność, dodają witalności oraz odżywiają i remineralizują skórę.

  • SEA&MINERALS – rewitalizująco – ujędrniający zabieg na ciało z masażem kosmetycznym 360 PLN
  • SEA&MINERALS – rewitalizująco – ujędrniający zabieg na ciało z masażem klasycznym 420 PLN
360-420 PLN
90 MIN

Olej Monoi to unikalny olej wywodzący się z rejonów wyspy Tahiti. Stanowi połączenie naturalnych składników: ekstraktów z kwiatów gardenii tahitańskiej oraz oleju kokosowego. Bogaty jest w kwasy tłuszczowe oraz witaminę E. Głęboko odżywia, regeneruje, wygładza oraz intensywnie nawilża skórę.
Zabieg polecany dla skór suchych, z niedoborem substancji odżywczych oraz z obniżoną elastycznością. Połączenie nowatorskich preparatów z autorskim masażem ciała z użyciem ciepłych, aromatycznych kompresów, gwarantuje spektakularne efekty: intensywne i długotrwałe nawilżenie i wygładzenie skóry, poprawa elastyczności oraz głęboki relaks i odprężenie.

  •  MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerujący zabieg na ciało z masażem kosmetycznym 360 PLN
  •  MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerują   zabieg na ciało z masażem klasycznym 410 PLN
  •  MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerujący zabieg na ciało z masażem próżniowym dermadrenage 430 PLN
od 360 do 430 PLN
od 90 do 120 MIN

Olej arganowy zawiera dużą ilość witaminy E, polifenole oraz kwasy omega 9 i omega 6. Doskonale odżywia, nawilża, wygładza i ujędrnia skórę. Odbudowując barierę lipidową – chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zabieg o wielokierunkowym działaniu intensywnie regenerującym i głęboko relaksującym. Harmonijne ruchy masażu z użyciem ciepłych kompresów oraz specjalnego kremu, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny olej,
sprawiają, że zabieg dostarcza niezwykłych wrażeń. Uwalnia napięcie oraz wprowadza w stan głębokiego odprężenia.

• ARGAN BODY RITUAL – bio-regeneracja ciała z masażem kosmetycznym 360 PLN
• ARGAN BODY RITUAL – bio-regeneracja ciała z masażem klasycznym 410 PLN

360 - 410 PLN
90 -100 MIN
360 - 410 PLN
90 - 100 MIN
350 - 410 PLN
90 - 100 MIN
od 350 do 950 PLN
od 90 do 150 MIN

Zastosowane w zabiegu innowacyjne składniki aktywują termogenezę oraz enzymatyczne spalanie tłuszczów, co powoduje redukcję grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Stymulują przemianę materii i przyczyniają się do usuwania złogów tłuszczu, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działają wyszczuplająco i detoksykująco. Poprawiają kształt ciała, wyszczuplają, redukują cellulit, wygładzają oraz zwiększają jędrność skóry.

• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy 290 PLN
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy z masażem próżniowym dermadrenage 400 PLN
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy z liposukcją ultradźwiękową ir+ 520 PLN
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy z liposukcją ultradźwiękową ir+ i masażem próżniowym dermadrenage 700 PLN

od 290 do 700 PLN
od 90 do 180 MIN
od 300 do 340 PLN
do 90 MIN

Olej arganowy zawiera witaminę E, polifenole oraz kwasy omega 9 i omega 6. Doskonale odżywia, nawilża, wygładza i ujędrnia skórę. Do masażu stosuje się ciepłe kompresy oraz specjalny krem, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny ciepły olej. Sam masaż w naturalny sposób pobudza skórę do regeneracji, eliminuje napięcie mięśni i łagodzi stres. Ponadto zabieg głęboko relaksuje oraz dostarcza niezwykłych doznań.

220 PLN
50 MIN

Zabieg przeznaczony dla wszystkich rodzajów skór, które wymagają wygładzenia, ujędrnienia i regeneracji. Masaż klasyczny znany jest od tysięcy lat. Przynosi korzyść wszystkim anatomiczno – fizjologicznym układom ciała. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu w masowanym odcinku skóra pobudzona jest do regeneracji, szybciej pozbywa się toksyn. Eksperci z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris wzbogacili masaż klasyczny o głęboką regenerację skóry oraz aromaterapię. Dzięki czemu zyskał on dodatkowe elementy regenerujące ciało. Skóra zostaje, ujędrniona, wygładzona, prawidłowo napięta i bardzo dobrze nawilżona.

220 PLN
50 MIN

Jest to magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły aromatyczny olej. Podgrzane świece idealnie rozprowadzają się na skórze, efektywnie ją odżywiając. Ciało zostaje rozpieszczone bogactwem witamin oraz składników regenerujących. Skóra staje się cudownie miękka i idealnie gładka. Zastosowane w zabiegu techniki masażu klasycznego w naturalny sposób pobudzają procesy regeneracyjne w skórze. Relaksują i usuwają stres, dodają energii i wprowadzają w stan głębokiego relaksu.

220 PLN
50 MIN

Stres, długotrwała praca w pozycji siedzącej to przyczyny wzrastającego napięcia i umiejscowienia się bólu w okolicy obręczy szyjno-karkowej oraz pleców. Odpowiedni masaż przynosi ulgę i przywraca sprawność ruchową odcinka szyjnego kręgosłupa. Zabieg polega na rozluźnieniu masowanych mięśni za pomocą masażu specjalnym gorącym kompresem, połączonego z elementami masażu klasycznego.

180 PLN
40 MIN

Działa relaksująco, odprężająco, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, przywraca giętkość i swobodę ruchu całemu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

200 PLN
50 MIN

Działa relaksująco, odprężająco, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, przywraca giętkość i swobodę ruchu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

130 PLN
20 MIN

Masaż gorącymi kamieniami doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Wykonywanie masażu ciała ciepłymi kamieniami bazaltowymi, poprawia krążenie i mikrocyrkulację oraz intensyfikuje przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kilka kropel olejku aromatycznego wzbogaca zabieg o elementy aromaterapii.

250 PLN
75 MIN

Idealna propozycja pielęgnacji ciała dla nastolatków. Zabieg dodaje energii, ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu dzięki masce kakaowej i masażowi aromatyczną, gorąca świecą. Efektem zabiegu jest aksamitne, gładkie i idealnie nawilżone ciało o pięknym kolorycie. Niepowtarzalne aromaty preparatów sprawiają, że jest on wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym.

340 PLN
do 90 MIN

Zabieg o właściwościach normalizujących pracę gruczołów łojowych przeznaczony cer tłustych, mieszanych
i trądzikowych. Dzięki specjalnym preparatom zastosowanym w zabiegu, następuje normalizacja pracy gruczołów łojowych, zmniejsza się ilość zaskórników i rozszerzonych porów, a skóra staje się matowa, gładka i prawidłowo nawilżona.

280 PLN
do 90 MIN

Zabieg przeznaczony jest dla osób z cerą wrażliwą, podrażnioną, ze skłonnościami do alergii lub przesuszoną. Specjalnie dobrane preparaty sprawiają, że po kuracji skóra jest intensywnie nawilżona, wygładzona, a podrażnienia złagodzone. Składniki aktywne preparatów zastosowanych w zabiegu gwarantują utrzymanie równowagi hydrolipidowej oraz kompleksową pielęgnację skóry.

280 PLN
do 90 MIN

Zabieg łączy refleksoterapię i techniki drenażu limfatycznego dla osób z szorstką skórą, wymagającą regeneracji i ze skłonnością do obrzęku stóp.
Efekt – głębokie i długotrwałe nawilżenie, wygładzenie i regeneracja oraz uczucie „lekkości” stóp.

140 PLN
45 MIN

Odprężający, ciepły i intensywnie regenerujący zabieg. Polecany szczególnie dla osób o przesuszonej i zniszczonej skórze stóp. Zastosowane w zabiegu specjalne parafinowe skarpety rozgrzewając tkanki, poprawiają ich ukrwienie, co intensyfikuje przyswajanie substancji aktywnych z aplikowanych preparatów. Po zabiegu skóra jest
miękka, gładka oraz intensywnie i długotrwale nawilżona.

165 PLN
45 MIN
65-90 PLN
do 45 MIN
160 PLN
do 75 MIN
130 PLN
60 MIN
110 PLN
50 MIN
30 PLN
30 MIN

Idealny zabieg dla zniszczonych dłoni, który działa intensywnie regenerująco z natychmiast widocznym efektem poprawy kondycji i wyglądu skóry. Specjalne parafinowe rękawice rozgrzewając tkanki, poprawiają ich ukrwienie, co intensyfikuje przyswajanie substancji
aktywnych z aplikowanych preparatów. Efektem zabiegu jest natychmiastowe wygładzenie, nawilżenie i uzupełnienie niedoboru lipidów oraz wzmocnienie płytki paznokciowej.

140 PLN
do 40 MIN

Doskonały, głęboko odżywiający zabieg na zniszczoną płytkę paznokciową (np. po akrylu, żelu, hybrydowym manicure, tipsach itp.). Dzięki działaniu ciepła oraz masażowi, składniki aktywne zostają szybciej i głębiej wchłonięte przez skórę i paznokcie. Efekty zabiegu to regeneracja i wzmocnienie płytki paznokciowej, przywrócenie blasku i witalności paznokciom oraz nawilżona i odżywiona skóra dłoni.

110 PLN
do 40 MIN

Zastosowane w zabiegu jednorazowe, specjalne rękawice nasączone odżywczo-regenerującymi składnikami aktywnymi doskonale pielęgnują delikatną skórę dłoni zgodnie z jej potrzebami. Olejek makadamia oraz masło Shea uzupełniają niedobory lipidów. Urea i allantoina intensywnie i głęboko nawilżają. Dopełnieniem zabiegu jest masaż, który poprzez poprawę cyrkulacji krwi, w naturalny sposób pobudza skórę do odnowy. Zabieg przywraca dłoniom miękkość i delikatność oraz łagodzi podrażnienia powstałe na skutek przesuszenia
naskórka.

• COMPLETE HAND REGENERATION – zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie 80 PLN
• COMPLETE HAND REGENERATION – zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie – w zabiegu 60 PLN

od 60 do 80 PLN
do 60 MIN
60 PLN
do 30 MIN
120 PLN
do 60 MIN
80 PLN
do 50 MIN
30 PLN
do 30 MIN

UWAGA – Usługa jest chwilowo zawieszona w związku z obecną sytuacją epidemiczną, obowiązującymi przepisami i zasadami higieny.

Zapraszamy na całodniowy zestaw zabiegów, dopasowany do indywidualnych potrzeb i będących najlepszym sposobem na piękną i zdrową skórę oraz ukojenie zmysłów.

Program obejmuje:
1. profesjonalną diagnozę skóry,
2. indywidualnie dobrany zabieg na twarz, do wyboru:
• HYDRO-OLEO ACTIVE – emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący do twarzy,
• ULTRA LIFTING kuracja liftingująca z 3-aktywnym retinolem – zabieg na twarz,
• OXY-ENERGY Q 10– dotleniająco-regenerujący zabieg na twarz z KOENZYMEM Q10 i ANTYOKSYDANTAMI,
• HIALURONIC – volumeryczny zabieg przeciwzmarszczkowy;
3. relaksujący zabieg na ciało, do wyboru:
• ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa,
• BARBADOS ENERGY – zabieg ujędrniająco-odżywczy z ACEROLĄ;
4. owocowy kwadrans z poczęstunkiem,
5. manicure z pielęgnacją dłoni,
6. pedicure + Cynamonowe stopy,
7. makijaż dzienny.

Efekty – piękna cera, świetliste i aksamitne ciało, odpoczynek oraz przywrócona energia i witalność.

930 PLN
5 H 30 MIN

UWAGA – Usługa jest chwilowo zawieszona w związku z obecną sytuacją epidemiczną, obowiązującymi przepisami i zasadami higieny.

Tempo życia, codzienny stres i środowisko wywierają niekorzystny wpływ na naszą skórę. Profesjonalny program pielęgnacyjny Popołudnie Piękna przywróci energię i blask ciału, zapewni chwile wytchnienia i relaksu wszystkim zmysłom.
Program obejmuje:
1. profesjonalna diagnoza skóry,
2. indywidualnie dobrany zabieg na twarz, do wyboru:
• HYDRO-OLEO ACTIVE – emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący do twarzy,
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco-regenerujący zabieg na twarz z KOENZYMEM Q10 i ANTYOKSYDANTAMI,
• HIALURONIC – volumeryczny zabieg przeciwzmarszczkowy;
3. owocowy kwadrans z poczęstunkiem,
4. manicure + SO Smooth na dłonie,
5. pedicure,
6. makijaż dzienny.

620 PLN
4 H
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by
B L O G