Najatrakcyjniejsze miejsca turystyczne w okolicy:

 

Huta Julia

 

Odwiedzając nasz hotel, możecie Państwo znaleźć kryształowe, małe arcydzieła z regionalnej Huty Szkła Kryształowego Julia. W trakcie zwiedzania będą mogli Państwo poznać niezwykle interesującą historię huty oraz z bliska podziwiać proces produkcji, a także w trakcie warsztatów poznać tajniki sztuki szklarskiej.

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska

 

Miłośników zabytków i nie tylko zapraszamy do odwiedzenia Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, gdzie czekają najważniejsze i najpiękniejsze zabytki Dolnego Śląska, między innymi Zamek Czocha, pałac w Mysłakowicach czy charakterystyczne dla regionu obserwatorium wysokogórskie na Śnieżce.

Karkonoskie Tajemnice

 

Aby poznać legendy karkonoskie i odwiedzić samego Ducha Gór w jego siedzibie, polecamy zawitać do Karkonoskich Tajemnic, gdzie czeka na Państwa pełna tajemnic i magii interaktywna ekspozycja, nawiązująca do najwspanialszych przekazów o poszukiwaczach minerałów, zielarzach zasiedlających Karkonosze oraz historiach o hutnikach szkła. Ekspozycja zaciekawi najmłodszych, ale także ich rodziców.

Trollandia – Park linowy

 

W centrum Szklarskiej Poręby, mogą Państwo wraz z pociechami oddać się rozrywce i poczuć trochę adrenaliny, dzięki Trollandii. Park linowy składa się z kilku torów wysokościowych zainstalowanych na drzewach. Każdy znajdzie trasę dla siebie, nawet maluchy, a dzięki instruktorom dbającym o asekuracje, mogą być Państwo spokojni o bezpieczną zabawę.

Time Gates

 

Dla wszystkich podróżników w czasie i nie tylko, w oddalonej o 20 km od Szklarskiej Poręby, Jeleniej Górze, polecamy wyjątkowe miejsce, gdzie będą mogli Państwo przenieść się do przyszłości i przeszłości, odkrywając tajemnice Dolnego Śląska, a także Karkonoszy. Bramy Czasu to miejsce, w którym Zwiedzający mogą za pomocą nauki i historii przeżyć wyjątkową przygodę.

Więcej informacji o atrakcjach oraz biletach dostępne w naszej Recepcji oraz u naszego Concierge’a.

Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by