Zimowe szaleństwa tylko z nami!

Publikacja:
22 października 2020
Przez:
Izabela Kozina

Zima w Platinum Mountain Hotel & SPA to gwarancja niezapomnianych i pełnych wrażeń chwil, które w zależności od upodobań gwarantują narty zjazdowe, deska snowboardowa, narty biegowe oraz coraz bardziej  popularny skitouring. Goście Hotelu mają do dyspozycji 12 km tras narciarskich na SkiArena Szrenica oddalonej od Hotelu 10 minut spacerem. Trasy są idealne zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę z nartami, jak i dla wytrawnych narciarzy. Z perspektywy rodziców chcących zarazić swoje pociechy aktywnościami na nartach lub desce snowboardowej, ferie w Platinum Mountain Hotel & SPA są bez wątpienia trafnym wyborem. Hotel współpracuje z najlepszą, licencjonowaną  szkółką narciarsko-snowboardową w Karkonoszach, którego zespół tworzą ludzie pełni energii i miłości do narciarstwa, snowboardu, śniegu i gór. W ofercie Hotel przygotował zajęcia w ramach szkółki PlatinumSki dla dzieci i dorosłych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności narciarskie, lub poznać je od podstaw. Goście Hotelu mają również do dyspozycji profesjonalną Wypożyczalnie Nart i Desek Snowbordowych z najwyższej jakości sprzętem narciarskim i snowboardowym, wykwalifikowaną i pomocną obsługę oraz niezawodny serwis. Wypożyczalnie dodatkowo wyróżnia niepowtarzalna kolekcja desek snowboardowych vintage, zdobiąca ściany wnętrza.

Narty biegowe, sport który już od ponad 40 lat ma swoje tradycje w Jakuszycach. Bieg Piastów to już marka znana nie tylko w Polsce, również na arenie międzynarodowej, o czym świadczy choćby z roku na rok coraz większa liczba uczestników z różnych zakątków świata jak i członkostwo w Międzynarodowej Federacji Narciarskiej Wordloppet. Platinum Mountain Hotel & SPA współpracuje z  wyspecjalizowaną wypożyczalnią oraz serwisem, co daje komfort i pewność fachowej obsługi Gościom Hotelu. Polana Jakuszycka dla amatorów narciarstwa biegowego jest wręcz rajem, ze względu na niepowtarzalny klimat i blisko 100 km przepięknych tras biegowych. Jeśli ktoś z Państwa chciałby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie, zapraszamy do Platinum Mountain Hotel & Spa tego sezonu.

Skitouring to odmiana narciarstwa pozatrasowego, połączenie turystyki górskiej z  narciarstwem. Oferta skierowana jest do osób, które potrafią samodzielnie jeździć na nartach i chcą rozwijać swoje horyzonty w nowych dyscyplinach związanych z narciarstwem. Platinum Mountain Hotel & SPA zapewnia możliwość wypożyczenia najlepszego sprzętu oraz przejścia tras krajoznawczych z udziałem przewodników Karkonoskiego Parku Narodowego oraz instruktorów.

Wybór zimy w Platinum Mountain Hotel & SPA to aktywny wypoczynek, możliwość ciekawego spędzania czasu, doskonalenie umiejętności narciarskich dla całej rodziny. Do tego w ofercie bogaty program zimowych aktywności dla dzieci – Wioska Zimowa. Zapraszamy

#platynowechwile

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by