Kup Voucher

01

Rodzinne #platynowe ferie

Wiele magicznych atrakcji dla całej rodziny czeka na Państwa tej zimy. Zapraszamy na wypoczynek w zimowym krajobrazie Karkonoszy w okresie ferii zimowych, a my obiecujemy, że spędzicie tu niesamowity czas zabawy i wypoczynku całą rodziną. Zima z nami wypełniona będzie atrakcjami “na MAXA”, a wśród nich: całodzienny program zabaw i animacji dla dzieci, #platynowy zimowy jarmark z sezonowym menu szefa kuchni i rodzinny kulig. Dla dzieci przygotowaliśmy także MINI Club, salę zabaw i gier oraz basen dziecięcy z wodnymi atrakcjami. 

02

Rodzinna zima 2022

W naszej ofercie zimowej 2022 znajdą Państwo wypoczynek w komfortowych pokojach 5* i przestronnych apartamentach rodzinnych oraz wyśmienitą kuchnię z rodzinnymi bufetami szefa kuchni. Program atrakcji został przygotowany z myślą o naszych starszych i młodszych Gościach. Wśród kolejnych atrakcji znajdują się wycieczki z dedykowanym przewodnikiem, który odwiedzi z Państwem ciekawe turystyczne zakątki tej części Karkonoszy w zimowej scenerii. Zajęcia aqua fit i aqua zumba będą idealną propozycją spędzenia czasu wspólnie z najbliższymi w naszym kompleksie basenów. Program artystyczny na żywo w lobby barze umili Państwa wieczór po dniu wypełnionym śnieżnymi atrakcjami i aktywnością na stokach.

03

W sąsiedztwie największego ośrodka narciarskiego Karkonoszy 

Idealna lokalizacja hotelu, w sąsiedztwie Ski Arena Szrenica, który jest największym ośrodkiem narciarskim w polskich Karkonoszach czyni nasz hotel preferowanym miejscem wypoczynku dla narciarzy i miłośników zimowych spotów. Kompleks nartostrad Ski Arena Szrenica oferuje kilkanaście km tras dla nart zjazdowych. Obsługuje także trasę Puchatek, która dzięki swojemu łagodnemu nachyleniu jest idealna dla dzieci doskonalących swoje umiejętności jazdy na nartach. Atrakcją dla bardziej doświadczonych narciarzy jest czarna trasa FIS ze średnim nachyleniem 26%. Ośrodek oferuje kilka wypożyczalni oraz szkółki narciarskie i snowboardowe.

04

#platynowy Zimowy Jarmark

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy #platynowy Zimowy Jarmark, w naszym resorcie. Zapraszamy na klimatyczny iście alpejski zimowy market pełen pięknych zapachów, smaków i górskiego klimatu, w którym będą Państwo mogli skorzystać z oferty rozgrzewających napojów i alkoholi, a także wybornego górskiego menu szefa kuchni. Dla dzieci przygotowaliśmy słodkie menu łakoci, oraz program artystyczny w wybrane dni.

Usługi gastronomiczne odpłatne na miejscu.

05

Zimowe centrum dla narciarzy

Przez cały sezon zimowy do Państwa dyspozycji w hotelu funkcjonuje wypożyczalnia nart i sprzętu zimowego. Daje to olbrzymi komfort i możliwość doboru sprzętu na miejscu w hotelu. Wypożyczalnia oferuje najwyższej jakości sprzęt zimowy, profesjonalną i pomocną obsługę oraz niezawodny serwis. Hotel również zapewnia usługę przechowania nart dla Gości.

06

Weekend Grecki

Już w tym tygodniu Platinum Mountain Hotel & SPA poczują się Państwo jak w śródziemno-morskiej krainie pełnej owoców morza, oliwek i wina. Weekend grecki rozpoczniemy w piątek 18.02.2022, gdzie oprócz bogatego menu obiadokolacji inspirowanej grecką kuchnią, czeka na Państwa wieczór z muzyką na żywo w wykonaniu utalentowanej wokalistki Magdaleny Janickiej, a także wyjątkowe SHOW wieczoru: pokaz ognia na #platynowym zimowym jarmarku. W sobotę wystąpi dla Państwa Urszula Litwin, która zabierze wszystkich w sentymentalną podróż muzyczną. Na dzieci czekają animacje z greckim akcentem.

07

Dzieci, nasi najważniejsi Gości

Dzieci to niewątpliwie nasi najważniejsi Goście. Jako hotel rodzinny, ważni są dla nas ci najmłodsi goście. Starannie planujemy atrakcje dla dzieci, a nasz zespół animatorów ma na uwadze to, aby każde dziecko, bez względu na wiek, znalazło tu swoje małe Królestwo i przeżyło z nami niejedną # platynową przygodę. Zadowolenie i radość dzieci jest naszą największą satysfakcją. A staje się jeszcze większą, gdy ich Rodzice mogą w tym czasie odpocząć, zrelaksować się i chwytać swoje #platynowechwile

OFERTY

Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by