Wypoczynek dla Dwojga, w luksusowej oprawie

Publikacja:
12 marca 2021
Przez:
Karolina

Romantyczna wiosna w luksusowej oprawie – pragniemy, aby Państwa chwile bliskości, spędzone u nas zaowocowały niezwykłymi wspomnieniami. Zapraszamy do zapoznania się z wiosenną, romantyczną ofertą dla Dwojga.

 

Pakiet obejmuje zakwaterowanie w luksusowych, 5* pokojach lub komfortowych apartamentach. Gwarantujemy, że nasza dyskretna obsługa zatroszczy się o Państwa potrzeby, pozwalając Wam dwojga na maksimum prywatności. Aby umilić Państwa pobyt, zadbaliśmy także o komfort dla ciała – i duszy. W ramach pakietu otrzymacie voucher w kwocie 200 zł. dla dwóch osób na dowolnie wybrane zabiegi. Jesteśmy przekonani, że wybiorą Państwo coś wyjątkowego z pośród naszej oferty SPA Dr Irena Eris Beauty Partner.

 

Room Service – dyskretnie, komfortowo, ze smakiem

Mimo, że z całego serca chcielibyśmy Państwa ugościć w progach naszej restauracji Regionalne Talerze, z uwagi na obowiązujące przepisy, dokładamy wszelkich starań, by posiłki dostarczane w usłudze Room Service także sprawiały wiele satysfakcji z kulinarnych doznań. Romantyczna kolacja w blasku świec to nie wszystko co chcemy Państwu zaoferować. Polecamy rekomendacje naszego sommeliera, który z przyjemnością doradzi Państwu w doborze najlepszego trunku na romantyczny wieczór.

 

Wycieczki z dedykowanym Przewodnikiem

Jeśli jeszcze nie odnaleźli Państwo w sobie pasji do górskich wędrówek, gwarantujemy, że już po pierwszym spojrzeniu na górski krajobraz dookoła, zdecydujecie się na poznanie piękna okolicy. Nasza propozycja to spędzenie czasu we dwoje na szlaku. Oferujemy bezpieczne wycieczki z dedykowanym Przewodnikiem. Dzięki niemu mogą Państwo zobaczyć tak wyjątkowe miejsca, jak Schronisko pod Łabskim Szczytem, Wodospad Szklarki, Złoty Widok oraz Wysoki Kamień. Kilkugodzinna wycieczka zaowocować może nie tylko uwiecznieniem piękna okolicy na pamiątkowych zdjęciach, ale również rozbudzeniu apetytu na więcej.

Z dodatkowych atrakcji, mamy dla Państwa również bilety do miejsca, które swoją tradycją sięga XIX wieku – Huty szkła kryształowego ,,Julia”. Podczas wizyty w jednej z perełek regionu, poznają Państwo historię zabytkowej fabryki, której wyroby znane są na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowo romantyczną ofertą.

 

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by