WOLNE NA ROWERZE Z PLATINUM MOUNTAIN RESORT&SPA

Publikacja:
11 lipca 2019
Przez:
Wioletta

Rowerowe szlaki wokół Platinum Mountain Resort&SPA to doskonała okazja dla naszych Gości, żeby spędzić aktywnie czas wolny. Wycieczki rowerowe zapewnią niezapomniane wrażenia przez prawie cały rok. Wiosną można podziwiać dywany kwiatów na górskich polanach, latem opalać się podziwiając pejzaże i wziąć udział w wielu imprezach, a jesienią zachwycać się kolorami drzew i oddychać świeżym, rześkim powietrzem.

Szlaki i ścieżki rowerowe wokół Szklarskiej Poręby posiadają wiele stopni trudności, które przypadną do gustu początkującym i zaawansowanym, dużym i małym rowerzystom. Miasto nazywane „Rowerową Stolicą Polski” przygotowało 450 km ścieżek, w tym 19 oznakowanych tras prowadzących do najciekawszych miejsc w Karkonoszach i Górach Izerskich.

Festiwal Rowerowy Bike Week organizowany w lecie przy Dolnej Stacji wyciągu na Szrenicę – SKI ARENIE, kilkaset metrów od Platinum Mountain Resort, przyciąga wielu miłośników klasycznego kolarstwa i akrobacji rowerowych. W ramach Festiwalu odbywa się Ultra Bike Maraton i Szosowy Klasyk oraz wiele imprez towarzyszących.

Wypad we dwoje, z rodziną lub z grupą przyjaciół do Platinum Mountain Resort może stać się doskonałą okazją do zwiedzenia okolicy na dwóch kółkach. Nasz górski Hotel położony jest w lesie tuż przy szlaku, prowadzącym wzdłuż Złotego Potoku. Dla aktywnych Gości przygotowaliśmy rowerowy pakiet pobytowy, bezpieczne miejsce do parkowania, wypożyczalnię i informacje o trasach rowerowych. Po wycieczce rowerowej Gościom Platinum Mountain Resort proponujemy pyszne, sezonowe dania w Restauracji Silver i pełen relaks z widokiem na las oraz w strefie SPA i Wellness.

Jeśli zastanawiacie się nad spędzeniem weekendu lub urlopu z rowerami w Platinum Mountain Resort, to nie zwlekajcie. Dajemy pretekst, żeby odpocząć aktywnie.

< Powrót
Powered by
B L O G