Kup Voucher

01

Poczuj #platynową wiosnę

Tej wiosny nie zabraknie wielu #platynowych atrakcji dla całej rodziny! Zapraszamy na wypoczynek w krajobrazie budzących się do życia Karkonoszy – obiecujemy, że czas spędzony razem z nami będzie wypełniony po brzegi zabawą i wypoczynkiem całej rodziny. #platynowa wiosna pełna atrakcji to między innymi: program zabaw i animacji dla dzieci, rodzinne wycieczki z przewodnikiem, treningi fitness z naszym instruktorem, rodzinny piknik szefa kuchni i wyjątkowe menu sezonowe w restauracji a la carte. Dla dzieci przygotowaliśmy także MINI Club, salę zabaw i gier oraz basen dziecięcy z wodnymi atrakcjami.

02

Rodzinna wiosna 2022

W naszej ofercie wiosennej 2022 znajdą Państwo wypoczynek w komfortowych pokojach 5* i przestronnych apartamentach rodzinnych oraz wyśmienitą kuchnię z rodzinnymi bufetami szefa kuchni. Program atrakcji został przygotowany z myślą o naszych starszych i młodszych Gościach. Wśród kolejnych atrakcji znajdują się wycieczki z dedykowanym przewodnikiem, który odwiedzi z Państwem ciekawe turystyczne zakątki tej części Karkonoszy w wiosennej, budzącej się do życia scenerii. Zajęcia aqua fit i aqua zumba będą idealną propozycją spędzenia czasu wspólnie z najbliższymi w naszym kompleksie basenów, a poranne treningi Nordic Walking z naszym instruktorem wprawią w nastrój do zdobywania okolicznych karkonoskich szczytów. Program artystyczny na żywo w lobby barze umili Państwa wieczór po dniu wypełnionym atrakcjami i aktywnością na trasach rowerowych oraz pieszych.

03

Dzieci, nasi najważniejsi Goście

Dzieci to niewątpliwie nasi najważniejsi Goście. Jako hotel rodzinny, ważni są dla nas ci najmłodsi goście. Starannie planujemy atrakcje dla dzieci, a nasz zespół animatorów ma na uwadze to, aby każde dziecko, bez względu na wiek, znalazło tu swoje małe Królestwo i przeżyło z nami niejedną #platynową przygodę. Zadowolenie i radość dzieci jest naszą największą satysfakcją. A staje się jeszcze większą, gdy ich Rodzice mogą w tym czasie odpocząć, zrelaksować się i chwytać swoje #platynowechwile

04

U szczytu największej góry w Szklarskiej Porębie

Idealna lokalizacja hotelu, w sąsiedztwie najwyższego szczytu Szklarskiej Poręby, sprawia, że wiosenne aktywności są na wyciągnięcie ręki. Dzięki kolei linowej SkiArena Szrenica dostaną się Państwo na sam szczyt góry, z której możecie wybrać kilka tras pieszych, między innymi na Schronisko pod Łabskim Szczytem lub na Halę Szrenicką. W okolicznych Jakuszycach na miłośników wycieczek rowerowych czekają liczne trasy single track w otoczeniu budzącej się do życia natury w Karkonoszach i Izerach.

05

Aktywne #platynowechwile

Wiosna w Platinum Mountain Hotel & SPA wypełniona będzie po brzegi aktywnościami! Poranne treningi Nordic Walking z naszym instruktorem pobudzą Państwa do aktywnego wypoczynku! Ponadto specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy aktywności na siłowni i basenie, które zadowolą każdego miłośnika sportu. W wybrane dni tygodnia przewodnik zabierze Państwa w najbardziej urokliwe zakątki Karkonoszy, abyście mogli doświadczyć budzącej się do życia natury.

06

She. Bądź wierna. Sobie.

SHE. Bądź wierna. Sobie to autorski projekt skierowany do Pań, które cenią sobie luksus, jakość i komfort. Chcemy aby każda z Was poczuła się wyróżniona. Zapewnimy komfortowy pobyt w luksusowych pokojach, indywidualną opiekę hotelu, wysokiej jakości kosmetyki i niezapomniane kobiece #platynowechwile wypełnione wypoczynkiem oraz relaksem w trakcie luksusowych zabiegów SPA, wyborna kobieca, lekka i przepełniona aromatem kuchnia Lary Gessler. To będą wyjątkowe i niezapomniane #platynowechwile specjalnie dla Pań.

OFERTY

Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by