Wiosna, ach to Ty!

Publikacja:
1 marca 2021
Przez:
Karolina

Jesteśmy przekonani, że stęsknili się Państwo za aktywną formą wypoczynku wśród najbliższych. Zarówno my jak i Wy, zmuszeni byliśmy przełożyć swoje plany na lepsze jutro. Tej wiosny Platinum Mountain Hotel & SPA zadba o całą oprawę pobytu, by wraz z najbliższymi mogli Państwo w luksusowym stylu cieszyć się pierwszymi promieniami słońca w Karkonoszach.

Przyjemne z pożytecznym, czyli pomysł na rowerowy piknik z najbliższymi

Szczycimy się niezwykłym położeniem Szklarskiej Poręby i okolicznych terenów, które doskonale sprawdzają się pod kątem rowerowej wyprawy. Tej wiosny chcemy zaproponować i gorąco zachęcić Państwa do skorzystania z oferty Piknik z rowerem. Jeśli tak jak my, stęsknili się Państwo za swobodą i beztroską aktywnością na świeżym powietrzu, najwyższy czas nadrobić ten czas. Nasz Szef Kuchni przygotuje dla Państwa piknikowy kosz pełen smakołyków z butelką wina oraz napojami dla całej rodziny. Przygotujemy dla Państwa także rower turystyczny oraz piknikowy koc.

Obudź w sobie zdrowe nawyki

Spacery z kijkami, czyli popularny na całym świecie nordic walking to doskonała metoda na bezkontuzyjną, prozdrowotną i bardzo relaksującą aktywność na świeżym powietrzu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty porannych spacerów nordic walking z naszym doświadczonym przewodnikiem. Kijki do nordic walkingu są dostępne w hotelowej wypożyczalni. Kto wie  – być może poranne spacery pobliskimi, karkonoskimi szlakami zapoczątkują u Państwa zdrową, poranną rutynę?

 

Klimatyczne wieczory przy ognisku

Tej wiosny pragniemy ugościć Państwa najlepiej, jak potrafimy i zaplanowaliśmy dla Was atrakcje, również wieczorową porą. Zapraszamy do spędzenia wiosennych wieczorów przy ognisku w urokliwym otoczeniu hotelowego patio. Wierzymy, że w wesoła atmosfera nieskrępowanego korzystania w wolnego czasu, sprawi Państwu dużo radości, a nutka integracji korzystnie wpłynie na Państwa nastrój i wrażenia z pobytu.

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by