Dzieci w Platinum Mountain Hotel & SPA

Publikacja:
23 października 2020
Przez:
Izabela Kozina

Platinum Mountain Hotel & SPA dla swoich najmłodszych Gości przygotował udogodnienia, atrakcje i cyklicznie zmieniający się program animacji, aby ich pobyt był niezwykłą przygodą.

Sala zabaw i gier, kuchnia w wydaniu „Kids By Kids” w menu dla dzieci, ciekawe koktajle na bazie świeżych owoców w Palladium Cafe & Lobby Bar, plac zabaw, baseny dla pociech i dodatkowe wyposażenie pokoi.

 

Play Room & Game Room

Platinum Mountain Hotel & SPA zaprasza dzieci na zabawę do Play Room & Game Room, w którym znajduje się mnóstwo zabawek, dostosowanych do różnych grup wiekowych. Klimatyzowany pokój zabaw został zaprojektowany tak, aby każdy najmłodszy Gość znalazł coś dla siebie. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, zabawki dla dzieci spełniają normy wynikające z obecnie nałożonych obostrzeń COVID-19 i są na bieżąco dezynfekowane przez nasz zespół.

W sali zabaw znajduje się ponadto suchy basen ze zjeżdżalnią i kolorowa konstrukcja do zabawy. Podczas zabawy dzieci, Platinum Mountain Hotel & SPA zapewnił rodzicom wygodne miejsce odpoczynku. Multimedialny Game Room to królestwo gier wideo, interaktywnych stołów i animacji manualno-sportowych organizowanych tam podczas wakacji, świąt i Sylwestrów.

 

Program animacji dla najmłodszych

Platinum Mountain Hotel & SPA przygotowuje cyklicznie zmieniający się program aktywności i animacji dla najmłodszych Gości. W programie można znaleźć mnóstwo zajęć dla każdej grupy wiekowej.

Wśród platynowych propozycji znajdują się zajęcia plastyczno-artystyczne dla dzieci pod okiem naszych animatorów, zajęcia manualne Lego-zajęcia z robotyki czy warsztaty fotograficzne dla starszych,

spotkania z postaciami bajkowymi, zabawy teatralne z Mimem; zabawy ruchowe, zawody i konkurencje sportowe dla całych rodzin. Wiele radości daje dzieciom wspólne puszczanie baniek w ogrodzie,

czy malowanie twarzy. W programie aktywności znajdują się także rodzinne quizy, karaoke a także artystyczne zmagania (program Mam Talent), który idealnie uzupełnia ofertę Platinum Mountain Hotel & SPA integruje całe rodziny.

 

Menu dla Dzieci

Kuchnia w wydaniu „Kids by Kids” .

Szef kuchni Platinum Mountain Hotel & SPA przygotował specjalne menu dla najmłodszych Gości. Menu „Kids by Kids” jest inspirowane smakami, które dzieci uwielbiają w niezwykle kolorowych, zabawnych kompozycjach szefa jak makaronowe misie czy bałwanki ryżowe.

Menu zostało zbilansowane tak, aby każde dziecko mogło poznać różnorodne kuchni i smaki. Do tego prezentacja menu w formie ciekawej zagadki pozwala najmłodszym cieszyć się kreatywną zabawą w każdej chwili pobytu.

Bufety podczas obiadokolacji również mają swoją dedykowaną część dla dzieci, w oddzielnym miejscu kącik dla najmłodszych.

Zaś, nasi kreatywni barmani w Palladium Cafe & Lobby Bar z największą przyjemnością podzielą się z Gośćmi pomysłami na ciekawe smakowo koktajle na bazie świeżych owoców dla najmłodszych.

Sprawdź nasze Menu dla Dzieci.

 

Plac zabaw

Rodzinne popołudnia na świeżym powietrzu są idealną propozycją na słoneczne ciepłe dni. Plac zabaw dla dzieci zlokalizowany na terenie resortu w bliskiej odległości od basenu letniego. Huśtawki, karuzele i domek ze zjeżdżalnią pozwalają na szczęśliwe chwile zabawy dzieciom, podczas gdy rodzice mogą cieszyć się pogodną aurą i górskim krajobrazem.

 

Baseny dla najmłodszych

Na terenie strefy Relaksu w Platinum Mountain Hotel & SPA znajduje się wydzieloną część basenu dla dzieci, z wodnymi atrakcjami dla dzieci.

Brodzik o głębokości 50 cm i cieplejsza woda niż w standardowym basenie to nasza propozycja dla najmłodszych. Zewnętrzny basen letni również posiada wydzieloną część na dziecięce zabawy w wodzie.

 

Wyposażenie pokoi

Zarówno pokoje jak i Apartamenty Platinum Apartments są przystosowane do wymagań Maluchów.

Komfort Pociech jest dla nas tak samo ważny jak wypoczynek dorosłych, dlatego też w ofercie Hotelu znajduje się możliwość dostawienia łóżeczka wraz z kolorową pościelą dla dzieci.

Zapotrzebowanie na dodatkowe wyposażenie pokoju na potrzeby dziecka, w tym również wanienkę dla niemowląt, można zgłosić w recepcji hotelowej lub na etapie rezerwacji, a nasz Zespół przygotuje je na przyjazd Rodzin.

Rodzinne #platynowechwile

 

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by