Kup Voucher

01

#ART by Platinum

Dariusz Miliński brał udział w kilkudziesięciu happeningach artystycznych i przedstawieniach teatralnych. Najkrótszy życiorys artysty można zawrzeć w kilku zdaniach.
Urodził się w 1957r. w Cieplicach. Jest z zawodu artystą-plastykiem. Uczestniczył w przeszło 200 wystawach indywidualnych i ponad 100 zbiorowych m.in. w Polsce, Niemczech, Francji, Belgi i USA. Zdobył wiele nagród i wyróżnień. Założyciel grupy artystycznej “Pławna 9”. Twórca Zamku Legend Śląskich, Muzeum Przesiedleńców i Arki Noego. Niestrudzony animator kultury. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych i państwowych w kraju i zagranicą.

 

02

#ART by Platinum

W ramach wspierania lokalnej i regionalnej sztuki, Platinum Mountain Hotel & SPA zaprosił do współpracy Macieja Wokana. Artysta od 20 lat zajmuje się rzeźbą, łączy w twórczości kamień, metal i drewno. Dzięki rzeźbiarzowi powstał wizerunek karkonoskiego Ducha Gór, powstał „Magiczny Szlak Ducha Gór” w Szklarskiej Porębie.

Twoje Miejsce, Twój Luksus

03

#ART by Platinum

​​

Dzieła Grzegorza Pawłowskiego zdobią wnętrza Platinum Mountain Hotel & SPA. Niezwykle ambitny i charyzmatyczny Artysta rzeźbiarz, uczeń Dariusza Milińskiego, mieszkający i pracujący w Szklarskiej Porębie. Tworzy zarówno w drewnie, skałach jak i w metalu, a inspiracje przynosi mu natura i świat fantazji.

Twoje Miejsce, Twój Luksus 

04

#ART by Platinum

Wnętrza Platinum Mountain Hotel & SPA zdobią przepiękne drewniane stoły wykonane na zamówienie hotelu przez Regalia Polska Manufaktura.

„Na początku było… marzenie. Marzenie o domu wśród wzgórz, otoczonego lasem, z widokiem na zamglone łąki. Marzenie o domu z gankiem ze starego drewna, ze ścianami z czerwonej cegły i dachem pokrytym stuletnią dachówką. Marzenie o domu z duszą. I taki dom powstał. A potem, dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy budując nasz dom, powstała nasza firma – Regalia Polska Manufaktura (…)” – w ten sposób Regalia Polska Manufaktura, zajmująca się wytwarzaniem niepowtarzalnych mebli ze starego drewna, opisuje swoje początki.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o wspólnym projekcie: Historia starego drewna.

Twoje Miejsce, Twój Luksus

05

#ART by Platinum

Prace Ludmily Riabkowej zdobią wnętrza Platinum Mountain Hotel & Spa. Urodzona w Rosji, malarka i scenografka. Cyt. „Moje obrazy niosą w sobie przeszłość i przyszłość”, mówi tak sama o swoich pracach.

Twoje Miejsce, Twój Luksus

OFERTY

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by