MASAŻE

Masaż WorkSite 10 min / 30zł.

Masaż Work-site to świetna alternatywa, gdy brakuje czasu na relaks między spotkaniami konferencyjnymi. Masowane są plecy, okolice szyi, głowy, barków, ramion – czyli miejsca najbardziej narażone i podatne na wszelkiego rodzaju mikro-urazy, wzmożone napięcia i sztywność. Poprawia koncentracje i efektywność pracy.

Masaż częściowy 20min / 117 zł.

Relaksacyjny masaż pleców, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, przywraca giętkość i swobodę ruchu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

Dotyk ciepła 30min / 162 zł.

Stres, długotrwała praca w pozycji siedzącej to przyczyny wzrastającego napięcia i umiejscowienia się bólu w okolicy obręczy szyjno-karkowej oraz pleców. Dotyk Ciepła polega na rozluźnieniu masowanych mięśni za pomocą masażu specjalnym gorącym kompresem, połączonego z elementami masażu klasycznego.

Peeling całego ciała 20 min / 144 zł.

Peeling to nic innego jak powierzchowne, kosmetyczne złuszczanie naskórka, które ma na celu pozbycie się zanieczyszczonej, zniszczonej wierzchniej warstwy skóry. Cera wygląda wtedy czysto, zdrowo i promiennie.

Masaż ciała z elementami regeneracji 50 min / 198 zł.

Zabieg przeznaczony do wszystkich rodzajów skór, które wymagają wygładzenia, ujędrnienia i regeneracji. Masaż poprawia zdrowie, samopoczucie, kondycje i wygląd skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle mięśniowe.

Argan Body Massage- masaż ciepłymi kompresami 50 min / 198 zł.

Olej arganowy zawiera witaminę E, polifenole oraz kwasy omega 9 i omega 6. Doskonale odżywia, nawilża, wygładza i ujędrnia skórę. Do masażu stosuje się ciepłe kompresy oraz specjalny krem, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny ciepły olej.

Masaż całego ciała 50 min /180 zł.

Działa relaksująco, odprężająco, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, przywraca giętkość i swobodę ruchu całemu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

ZABIEGI NA TWARZ

Masaż firmowy Dr Irena Eris z pielęgnacją skóry do 45 min / 162 zł.

Połączenie technik masażu klasycznego, elementów drenażu limfatycznego i stymulacji punktów energetycznych. W naturalny sposób – usprawniając przepływ krwi i limfy – wzmacnia odżywienie i dotlenienie skóry.

Express Effect Regeneration 45 min / 180 zł.

Regenerujący zabieg na twarz z masażem firmowym, nawilża oraz uzupełnia niedobory lipidów. Poprawia koloryt skóry- zmniejsza zaczerwienienie. Poprzez masaż wprowadza w głęboki relaks.

Express Effect Detox&Mat 45 min / 180 zł.

Detoksykująco- normalizujący zabieg na twarz z maską mineralną. Poprawia nawilżenie skóry, wygładza oraz głęboko relaksuje.

Magia spojrzenia 45min / 153 zł.

Kriozabieg z drenażem limfatycznym na okolicę oczu. Widocznie poprawia kondycję i koloryt skóry, zarówno u osób ze skórą młodszą, jak i dojrzałą. Zabieg zmniejsza cienie i obrzęki wokół oczu, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz intensywnie nawilża i uzupełnia niedobory lipidów.

Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by