Kup Voucher

“My Kobiety wiemy już jak o siebie zadbać, dlatego projekt “She” w Hotelu Platinum jest pod każdym względem dla Nas idealny – skierowany na indywidualne potrzeby każdej z Nas, dzięki “She” każda z Nas czuje się wyjątkowa.”
Anita Sokołowska

01

She. Bądź wierna. Sobie.

She. Bądź wierna. Sobie. to autorski projekt skierowany do Pań, które cenią sobie luksus, jakość i komfort. To oferta kompleksowego wypoczynku, przeznaczona dla pewnych siebie, niezależnych kobiet, które są świadome swoich potrzeb. Nasz kobiecy projekt ma na celu sprawienie aby każda z Pań poczuła się wyjątkowo. Komfortowy wypoczynek w luksusowych wnętrzach, spersonalizowany serwis i pełna troski obsługa, luksusowe wyposażenie łazienki i wysokiej klasy kosmetyki. Świeże kwiaty, wysublimowana kuchnia i wstawki szefa kuchni w pokoju zaskoczą Panie każdego dnia. Tworzymy kobiece #platynowechwile w otoczeniu natury pięknych Karkonoszy.

02

Komfortowy wypoczynek

She. to pobyt w specjalnie przygotowanych pokojach, w których codziennie będą czekać świeże kwiaty oraz owocowa wstawka na udany dzień. Ponadto Panie znajdą w nich również zaproszenie na chwile piękna w SPA oraz wieczór z wyśmienitą kuchnią stworzoną przez Larę Gessler.

03

Kobiece chwile relaksu

W łazienkach przygotowaliśmy kosmetyki pielęgnacyjne luksusowej marki Bvlgari i L’Occitane, a także kosmetyczkę z kosmetykami do makijażu marki Douglas, aby każdy poranek rozpoczął się od chwili dla siebie.

04

Doskonałe samopoczucie

Wyjątkowy pobyt każdej z Pań w Platinum Mountain Hotel & SPA zapewni wysublimowane menu a la carte She., którego autorką jest uznawana za autorytet w świecie kulinarnym, Lara Gessler. Dedykowane Paniom menu ma zapewnić doskonałe samopoczucie, dobrą formę i pozytywna energię, która zawsze będzie motywować do działania. „Menu She. jest lekkie, zmysłowe i ożywcze. Ma za zadanie cieszyć nie tylko smakiem, ale też swoją estetyką i ma być odpoczynkiem od typowo góralskiej kuchni. Jedzenie, które ma być komplementarne z całą odnową po jaka przyjeżdżamy, żeby skorzystać z pakietu She., i oprócz odpoczynku w SPA, na łonie natury, mamy też żywić się produktami najwyższej jakości.” cyt. Lara Gessler

05

Luksusowy kobiecy relaks

Chcemy zadbać o każdą z Pań w trakcie tego wyjątkowego pobytu. W trakcie #platynowego wypoczynku w Karkonoszach na Panie czekają chwile relaksu w SPA Dr Irena Eris Beauty Partner i zabiegi na ciało oraz twarz. Dodatkowo nieograniczony dostęp do strefy Wellness, kompleks basenów, jacuzzi i saun, gdzie wypoczynek nabierze luksusowego wymiaru.

06

Spersonalizowana opieka ambasadora She.

Najważniejszym elementem projektu She. „Bądź wierna. Sobie” jest kompleksowa i spersonalizowana opieka dedykowanego opiekuna projektu, który czuwa nad odpoczynkiem She. w naszym hotelu. Indywidualny kontakt z Ambasadorem marki She. pozwala zaplanować wypoczynek Pań, dbając o każdy szczegół pobytu, od momentu rezerwacji, w jego trakcie, aż do wyjazdu. Opiekun marki She. jest do dyspozycji Pań, dokładając wszelkich starań, aby pobyt był wyjątkowy, niezapomniany i pełen #platynowych chwil.

Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by