Regionalne Talerze w XI edycji Poland 100 Best Restaurants

Publikacja:
10 lutego 2021
Przez:
Karolina

Ogromnie miło nam poinformować, że restauracja Regionalne Talerze dołączyła do XI edycji 100 najlepszych restauracji na gastronomicznej mapie Polski.

Poland 100 Best Restaurants 2021 to prestiżowy przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce. Jego ideą jest promowanie tych miejsc w kraju, które  ‘’swoją klasą, elegancją i najwyższą jakością oferowanych usług kreują niepowtarzalną atmosferę i pozostawiają w pamięci niezapomniane wrażenia z pobytu’’. Poland 100 Best Restaurants 2021 to elitarny i jedyny w Polsce projekt o tak unikatowej formule. Zadaniem przewodnika jest kształtowanie pozytywnego wizerunku całej polskiej branży gastronomicznej oraz wyróżnienie szczególnie docenianych miejsc, w których jakość, smak i aromat idą w parze z estetycznym walorem kompozycji dania. Nagrody zostaną przyznane w różnych kategoriach. Restauracja Regionalne Talerze stara się o rekomendację i wyróżnienie tytułem „Grand Award” gastronomicznych widelców.

Jesteśmy dumni, że Szef Kuchni wraz z zespołem restauracji dołączyli do grona docenionych i wyróżnionych lokali gastronomicznych. Lista najlepszych restauracji X oraz XI edycji zostanie zaprezentowana online 22 lutego 2021 roku.

Więcej o Regionalne Talerze w XI edycji Poland 100 Best Restaurants

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by