PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA TWARZY ZACZYNA SIĘ OD DIAGNOZY SKÓRY

Publikacja:
21 października 2020
Przez:
Izabela Kozina

Platinum Mountain Hotel & SPA serdecznie zaprasza na diagnozę skóry w Salonie Dr Irena Eris Beauty Partner. Usługa jest wykonywana bezpłatnie, przez zespół naszych kosmetologów. Służą oni pomocną radą jak prawidłowo dbać o skórę twarzy, jak dobrać kosmetyki właściwe w zależności od rodzaju cery. Ocenią również czy dotychczasowa pielęgnacja twarzy jest wystarczająca i jak można byłoby ją wzbogacić lub udoskonalić.

Nasi doświadczeni kosmetolodzy w salonie Dr Irena Eris Beauty Partner doradzą jak najlepiej dbać o kondycję skóry.  Wykonujemy aparaturową diagnozę skóry za pomocą specjalistycznego urządzenia APM-100pro. Wyposażony m.in. w kamerkę z obiektywem powiększającym 60-krotnie, który umożliwia podgląd skóry w dużym powiększeniu. Aparat pozwala na kompleksowy pomiar wilgotności, natłuszczenia, gładkości, elastyczności oraz ilości przebarwień i zmarszczek.

Na podstawie wyników badań oraz oceny skóry kosmetolog dobiera odpowiednią pielęgnację. Spa oferuje szeroką gamę kosmetyków Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE. Jest to profesjonalna linia kosmetyków do pielęgnacji domowej.

„Warto wykonać taką diagnozę co pół roku, aby kontrolować stan skóry, dobrać odpowiednią pielęgnację i cieszyć się zdrową, promienna cerą” podsumowuje nasz kosmetolog  Wioletta.

Zapraszamy do salonu Dr Irena Eris Beauty Partner w Platinum Mountain Hotel & SPA

#platynowechwile

 

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by
B L O G