Prawidłowa pielęgnacja twarzy zaczyna się od diagnozy skóry

Publikacja:
24 lipca 2019
Przez:
Izabela Kozina

Platinum Mountain Resort & Spa Hotel*5 serdecznie zaprasza na darmową diagnozę skóry w Salonie Dr Irena Eris Beauty Partner.

Zastanawiasz się czy prawidłowo dbasz o swoją skórę twarzy? Jaki rodzaj cery posiadasz, czy używasz odpowiednich kosmetyków oraz w jakiej kondycji jest cera? A może potrzebuje nawilżenia? Albo czas na swój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy. Okolica oka również wymaga  prawidłowej pielęgnacji niezależnie od wieku. Pierwsze zmarszczki wokół oczu dodają nam uroku, świadczą o tym, że jesteśmy pogodnymi ludźmi, ale ich nadmiar może dodać nam lat. W takim razie od czego zacząć? Przede wszystkim trzeba być świadomym jaką posiadamy cerę. Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, który znajduje się w Platinum Mountain Resort & Spa 5*  w Szklarskiej Porębie wychodzi na przeciw tym wszystkim pytaniom. Doświadczeni kosmetolodzy , doradzą jak najlepiej dbać o naszą skórę.

W Dr Irena Eris Beauty Partner wykonujemy aparaturową diagnozę skóry za pomocą specjalistycznego urządzenia APM-100pro. Wyposażony m.in. w kamerkę z obiektywem powiększającym 60-krotnie, który umożliwia podgląd skóry w dużym powiększeniu. Aparat pozwala na kompleksowy pomiar wilgotności, natłuszczenia, gładkości, elastyczności skóry oraz ilości przebarwień i zmarszczek . Wyniki badań od razu widać na ekranie. Wykonując takie badanie jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać  o naszą twarz, poprzez odpowiedni dobór kosmetyków i zabiegów.

Aparat dokładnie określa aktualny stan skóry, co jednocześnie pozwala na dobranie właściwej pielęgnacji. Po diagnozie skóry i rozmowie z klientką, kosmetyczka dobiera odpowiednie preparaty profesjonalne Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE do pielęgnacji domowej oraz doradza odpowiedni zabieg w Salonie. – jak dla mnie to już jest powtórzenie w większości tego co było na górze

Warto wykonać taką diagnozę co pół roku, aby kontrolować stan skóry, dobrać odpowiednią pielęgnację i cieszyć się zdrową, promienna cerą.

 Zapraszamy do salonu Dr Irena Eris Beauty Partner  w Platinum Mountain Resort &

 

 

< Powrót
Powered by
B L O G