Kup Voucher

01

Wspieranie mamy w genach

#platynoweserce to nierozerwalna część idei naszego hotelu. Platinum Mountain Hotel & SPA od pierwszych dni funkcjonowania podkreśla swoje zaangażowanie w akcje społeczne, zabiera głos w sprawach ważnych i wykorzystując soje kanały społecznościowe, chce wspierać szlachetne inicjatywy. Pomaganie mamy wpisane w DNA.

02

Kampania społeczna “Polska na Niebiesko”

2 kwietnia 2021 r. Platinum Mountain Hotel & SPA dołączył do akcji społecznej “Polska na Niebiesko”, która jest gestem solidarności z osobami autystycznymi i przede wszystkim podwyższeniem świadomości dotyczącej spektrum autyzmu. W tym dniu nasz hotel zabłysnął na niebiesko, aby wyrazić swoje wsparcie, a także podjąć ważny społecznie temat. Aby wesprzeć akcje zachęcamy do wizyty na stronie Fundacji JiM, która zajmuje się tworzeniem lepszego świata dla osób z autyzmem.

03

Dzień Dziecka z Domem Dziecka im. Marii Konopnickiej

Ostatni Dzień Dziecka był nie tylko dla nas dniem wyjątkowym, ale przede wszystkim dla Dzieci z Domu Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie, dla których przygotowaliśmy dzień wypełniony atrakcjami. Dzieci bawiły się wśród swoich ulubionych bajkowych postaci, Elzy i bałwanka Olafa z Krainy Lodu, Minnie, Daisy, Kaczora Donalda i oczywiście Myszki Mickey. Animatorzy przygotowali dla dzieci szereg zabaw integracyjnych oraz budzące największe zainteresowanie wśród najmłodszych, malowanie twarzy. Na sam koniec tak emocjonującego dnia nasz Szef Kuchni poczęstował milusińskich przepysznym tortem.

DZIEŃ DZIECKA W PLATINUM MOUNTAIN HOTEL & SPA

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by