Kup Voucher

Godzina dla Ziemi

26 marca br. w hotelu zostały zgaszone światła w symbolicznym geście troski o planetę dołączając do akcji WWF „Godzina dla Ziemi” WWF„. Od 20:30-21:30 na 60 minut wyłączone zostały światła w części wspólnej, zachęcając do przyłączenia się do naszej akcji przez ograniczenie zużycia energii elektrycznej w trakcie tego wyłączonego czasu.

Pomoc humanitarna w Ukrainie

Od początku konfliktu na terenie Ukrainy hotel jest zaangażowany w działania pomocowe w związku z trwającą wojną w Ukrainie. Będąc solidarnym z zespołem pracowników, który w dużej mierze składa się z ludzi pochodzenia ukraińskiego, hotel nie pozostaje obojętnym wobec ich tragedii i otacza ich pomocą. W marcu zorganizowana została pomoc humanitarna, zakupiona żywność, w tym najbardziej potrzebne produkty.  Delegacja z hotelu wyruszyła na granicę i przekazała dary potrzebującym, a w drodze powrotnej zabrała kolejne osoby, które w naszym obiekcie znajdą swoje bezpieczne schronienie.

 

Pomoc dla Ukrainy

Jesteśmy z Wami! Ми з вами, з Україною!
Nie przechodzimy obojętnie obok sytuacji u naszych wschodnich sąsiadów. W tych trudnych chwilach szeroko otwieramy #platynoweserce dla naszego zespołu narodowości ukraińskiej. Jesteśmy z naszymi pracownikami, wspieramy ich ciepłym słowem i otaczamy pomocą. Przygotowaliśmy szeroki zakres pomocy dla naszych współpracowników i ich rodzin.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022

30 stycznia br. odbył się 30., jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a my postanowiliśmy dołączyć się do tej akcji. W 2022 roku Orkiestra grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Platinum Mountain Hotel & SPA dołączył do regionalnego sztabu WOŚP i w naszej recepcji pojawiła się puszka na datki, która w dniu finału została przekazana wolontariuszom. Kwota zebrana podczas 30. finału w Platinum Mountain Hotel & SPA to 832,26 zł.

Świąteczna akcja z Influencerami

Wyjątkowa akcja charytatywna z udziałem zaproszonych przez nas influencerów na rzecz lokalnego Domu Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie. Wśród zaproszonych znalazła się artystka, Hanna Bakuła, aktor teatralny i filmowy Borys Szyc, czy fotografka i influencerka Sylwia Bomba. Bombki zostaną przekazane na rzecz Domu Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie, który regularnie wspomagamy.

Dzień Dziecka z Domem Dziecka im. Marii Konopnickiej

Ostatni Dzień Dziecka był nie tylko dla nas dniem wyjątkowym, ale przede wszystkim dla Dzieci z Domu Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie, dla których przygotowaliśmy dzień wypełniony atrakcjami. Dzieci bawiły się wśród swoich ulubionych bajkowych postaci, Elzy i bałwanka Olafa z Krainy Lodu, Minnie, Daisy, Kaczora Donalda i oczywiście Myszki Mickey. Animatorzy przygotowali dla dzieci szereg zabaw integracyjnych oraz budzące największe zainteresowanie wśród najmłodszych, malowanie twarzy. Na sam koniec tak emocjonującego dnia nasz Szef Kuchni poczęstował milusińskich przepysznym tortem.

DZIEŃ DZIECKA W PLATINUM MOUNTAIN HOTEL & SPA

Kampania społeczna “Polska na Niebiesko”

2 kwietnia 2021 r. Platinum Mountain Hotel & SPA dołączył do akcji społecznej “Polska na Niebiesko”, która jest gestem solidarności z osobami autystycznymi i przede wszystkim podwyższeniem świadomości dotyczącej spektrum autyzmu. W tym dniu nasz hotel zabłysnął na niebiesko, aby wyrazić swoje wsparcie, a także podjąć ważny społecznie temat. Aby wesprzeć akcje zachęcamy do wizyty na stronie Fundacji JiM, która zajmuje się tworzeniem lepszego świata dla osób z autyzmem.

Wspieranie mamy w genach

#platynoweserce to nierozerwalna część idei naszego hotelu. Platinum Mountain Hotel & SPA od pierwszych dni funkcjonowania podkreśla swoje zaangażowanie w akcje społeczne, zabiera głos w sprawach ważnych i wykorzystując soje kanały społecznościowe, chce wspierać szlachetne inicjatywy. Pomaganie mamy wpisane w DNA.

Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by