Najlepsza górska oferta dla grup

Publikacja:
7 lutego 2020
Przez:
Maja Nowak

Nowoczesna sala, smaczne jedzenie, komfortowy nocleg i ciekawe rozrywki – to ważne elementy w organizacji pobytu grupowego w hotelu. O tajemnicach skuteczności Platinum Mountain Hotel & SPA na tym polu opowiada Pani Anna Brzózko-Jaworska, Dyrektor Generalna obiektu.

Sale-konferencyjne-szklarska-poreba-centrum-konferencyjne-karkonosze-

Szklarska Poręba to dobre miejsce na konferencję i szkolenie?

Anna Brzózko-Jaworska: Idealne! Łatwo tu dojechać z m.in. Wrocławia i Warszawy, bo Szklarska Poręba ma z nimi dobre połączenie kolejowe, a Platinum Mountain Hotel & SPA oferuje dodatkowo transfer z polskich i czeskich lotnisk. Wygodny transport to tylko jedna z zalet. Świeże powietrze to naturalny atut tego górskiego miasta, a widoki na Karkonosze z okien Platinum Mountain Hotel & SPA to bardzo przyjemny dodatek do wydarzenia biznesowego czy HRowego. Nasi Business Event Managerowie dobrze wiedzą o tym, że przedsiębiorcy i pracownicy z metropolii potrzebują wytchnienia od życia na 5. biegu. Dlatego zapewniają im je, nawet podczas udziału w konferencjach i szkoleniach służbowych. Oferta rekreacyjna Platinum to m.in. narty zjazdowe w Karkonoszach i biegowe w Jakuszycach, wspinaczka i ekscytujące wyprawy na szlaki z przewodnikiem.

Wszystkie grupy chcą tak intensywnie odpoczywać?

A skąd! Nie wszyscy lubią aktywny odpoczynek. Dlatego masaże i zabiegi w markowych salonach Dr Irena Eris Beauty Partner, dobrze wyposażone saunarium i podgrzewane baseny Platinum Mountain Hotel & SPA to miła alternatywa dla spokojniejszych uczestników biznesowego eventu. Z balkonów i tarasów w pokojach hotelu roztaczają się widoki na las i góry, zatem nie trzeba z niego wychodzić, by doświadczyć naturalnej potęgi majestatycznych Karkonoszy. Można także zanurzyć się w fascynującej i zróżnicowanej ofercie regionu. Muzeum Sentymentów przenosi odwiedzających do czasu PRL, Huta Szkła Kryształowego Julia oferuje zwiedzanie i warsztaty manualne, a Dolina Pałaców i Ogrodów gwarantuje niezapomnianą wycieczkę do zabytkowych zamków, twierdz, dworów, pałaców i uroczych rezydencji. Taki historyczny akcent ciekawie równoważy biznesową nowoczesność Platinum.

Czy nowoczesność jest kluczem do sukcesu centrum hotelowo-biznesowego?

Interesujące pytanie. Odpowiedź na nie jest złożona, jak sam proces organizacji i obsługi pobytów grupowych. Każdy z nich jest inny, bo grupy mają różny charakter, potrzeby noclegowe i konferencyjne oraz liczebność. Tym co je łączy są stałe elementy –  sale i ich wyposażenie, miejsca noclegowe, wyżywienie i event manager. W Platinum Mountain Hotel & SPA te składniki mają doskonałą jakość i odpowiednie proporcje. Przyznam, że w tej układance największe znaczenie ma event manager, bo on ostatecznie decyduje o wizerunku naszej marki. Dlatego zatrudniamy najlepszych, doświadczonych managerów MICE w regionie i wciąż, dzięki przyjeżdżającym do nas grupiom, rozwijamy funkcje i styl dedykowanego Business Event Managera.

Dedykowany Business Event Manager to osoba, która…

Jest empatyczna i profesjonalna. Zajmuje się zleceniodawcami wedle wypracowanej przez nas strategii, ale z zachowaniem elastyczności względem wymagań grupy. Najpierw bada potrzeby konferencyjne, biznesowe i rekreacyjne, potem sprawnie przygotowuje szyte na miarę wydarzenie, będąc w stałym kontakcie z organizatorem i uczestnikami. Na koniec sprawnie podsumowuje współpracę. Dedykowani Business Event Managerowie Platinum dyktują trendy i określają wysokie standardy, na których wzorują się inne obiekty. Ich maniery, życzliwość, staranność, zaangażowanie oraz wiedza połączona z doświadczeniem – obok nowoczesnego wyposażenia hotelu – są fundamentalnymi wartościami grupowej oferty. Umiejętnie łączymy ją z możliwościami rekreacyjnymi pięknego regionu Karkonoszy.

Region widać już przez szklaną ścianę centrum konferencyjnego PMH&S?

To rozwiązanie nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Szklana ściana centrum biznesowego ma 40 metrów długości, wpuszcza do wnętrza dużo naturalnego światła, a dzięki pięciu szklanym drzwiom ułatwia uczestnikom wydarzenia dostęp do leśnego patio. Dzięki niej organizator panuje nad sytuacją nawet podczas przerw, a grupa ma komfortowe warunki do pracy i nauki. Widok na las koi emocje, a łatwy dostęp do świeżego powietrza pomaga utrzymać koncentrację. Przeszklenie sal konferencyjnych to ogromny atut Platinum Mountain Hotel & SPA. Szczególnie w lecie, gdy na patio serwujemy kawę i smaczne przekąski.

Gastronomia to wisienka na torcie oferty biznesowej PMH&S?

W branży gastronomia często bywa niedoceniana, traktowana jedynie jak smaczek w ofercie dla grup, a przecież może być dla zamawiającego niemal daniem głównym. Bankiety to sztandarowy przykład takiej sytuacji. Sala, muzyka i prowadzący są ważni, ale bankiet bez wystawnego bufetu i szampana to nie bankiet! Szef Kuchni Platinum Mountain hotel & SPA Piotr Sabala dba o to, by menu było wyrafinowane, oryginalne i smaczne. Jest prezesem Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej, kulinarnym artystą i ciekawą osobowością, co wyraża się w ofercie gastronomicznej obiektu. Praca z takimi profesjonalistami to przyjemność. Warto także dodać, że doskonały smak lubi występować w duecie z pięknym zapachem. Dlatego bankiety i inne wydarzenia ozdabiamy aranżacjami florystycznymi ze świeżych kwiatów, ziół i owoców.

Czy to wszystko gwarantuje sukces usługi dla grup?

I tak, i nie. Uczestnicy szkoleń i konferencji oczekują szeregu dodatkowych udogodnień i usług, które często zamawiają pod wpływem chwili. Często nie wchodzą one do stałej oferty obiektu. W takich sytuacjach bardzo się przydaje wspomniana wcześniej elastyczność Business Event Managera, który potrafi dokonać niemożliwego. Uzupełnia ją sieć sprawdzonych partnerów biznesowych, którzy szybko i skutecznie pomagają nam w takich sytuacjach. Są wśród nich styliści, instruktorzy sportowi, przewodnicy sudeccy, kwiaciarnie, biura podróży, filmowcy i fotografowie, firmy transportowe i wiele innych.

Czy goście potrafią dobrze wybrać z tak szerokiego spektrum atrakcji i udogodnień?

To dla nich łatwe dzięki wsparciu concierga – dedykowanego opiekuna i asystenta, który już po krótkiej rozmowie z Gościem, potrafi wskazać ciekawe dla niego atrakcje.

Proszę opowiedzieć o planach na przyszłość Platinum

Patrzę w przyszłość z ekscytacją! Czeka nas ważne, międzynarodowe wydarzenie, o którym nie mogę jeszcze mówić. To będzie coś niesamowitego dla resortu oraz dla mnie i całego zespołu Platinum Mountain Hotel & SPA!

W takim razie czekamy na rozwój wydarzeń. Dziękuję za rozmowę.

Ja również dziękuję.

< Powrót
Powered by
B L O G