Kup Voucher

01

Rodzinne #PlatynoweWakacje

Polecamy rodzinne lato w Karkonoszach pełne słońca, atrakcji, zabawy, wyśmienitej kuchni i niepowtarzalnych wieczorów z programem artystycznym. W naszej ofercie znajdą Państwo komfortowy wypoczynek w przestronnych pokojach hotelowych 5* lub rodzinnych apartamentach Platinum Apartments. Program animacji dla dzieci, które rozwijają pasje, zainteresowania, talenty i hobby oraz opieka podczas zajęć naszego zespołu Kids Concierge pozwoli rodzicom aktywnie korzystać z wypoczynku, a dzieciom spędzać czas w wyjątkowy sposób.

Sprawdź jak wygląda lato w Platinum Mountain Hotel & SPA:

02

Letni basen zewnętrzny

Basen zewnętrzny z prywatną plażą na skraju zielonego lasu został zbudowany w miejscu naturalnego, górskiego stawu. Stworzyliśmy luksusowe miejsce letniego wypoczynku w urokliwym miejscu, wykorzystując naturalne zagłębienie terenu.

Komfortowa plaża z niezwykle wygodnymi leżakami oraz podgrzewana woda pozwolą na spędzenie tutaj długich godzin letniego wypoczynku.

03

Bogaty program artystyczny

Dla dzieci przygotowaliśmy bogaty program animacji, spotkania z bajkowymi postaciami w naszym resorcie i codzienną opiekę Kids Concierge podczas zajęć. Nie zabraknie również wieczorów z muzyką i tańcem, kuchni świata na tarasie, klimatycznych ognisk i grillowego biesiadowania. Do dyspozycji najmłodszych jest sala zabaw i gier, sala animacji i rodzinne kino. Zapraszamy Gości do klimatycznego lobby baru na zachwycające drinki i koktajle oraz restauracji a’la carte z wyśmienitymi daniami oraz pysznym menu KIDS.

04

U szczytu Szrenicy

Idealna lokalizacja na skraju lasu pozwala na zatopienie się w objęciach natury. Poranki na tarasie z widokiem na góry, szum Złotego Potoku, który płynie wzdłuż hotelu i bliskość Karkonoskiego Parku Narodowego gwarantują cudowny wypoczynek wśród fauny i flory, w sercu Karkonoszy. 

05

Aktywne #PlatynoweChwile

Plan atrakcji w Platinum Mountain Hotel & SPA jest pełen aktywności! Poranne treningi Nordic Walking z naszym instruktorem pobudzą Państwa do aktywnego wypoczynku. Każdy z Gości, bez względu na wiek ma możliwość wypożyczenia roweru górskiego lub elektrycznego. Ponadto, specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy aktywności na siłowni i basenie, które zadowolą każdego miłośnika sportu. W wybrane dni tygodnia przewodnik zabierze Państwa w najbardziej urokliwe zakątki Karkonoszy, abyście mogli doświadczyć pobudzonego życia natury

06

Wellness & SPA

Podczas pobytu gwarantujemy nieograniczony dostęp do strefy Wellness z wannami jacuzzi, stanowiskami do masażu powietrznego czy miejscem floatingu. Nasz świat saun jest wolny od hałasów, co pozwala w pełni oddać się relaksowi. Aromatyczne rytuały saunowe wzbogacają zakres doznań i relaksu oraz przynoszą prawdziwe ukojenie dla ciała i dla zmysłów. Szeroka oferta profesjonalnych zabiegów SPA marki Dr Irena Eris, za którą stoi doświadczenie i prestiż, zapewni osiągnięcie prawdziwej harmonii ciała i ducha. 

OFERTY

Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by