Kup Voucher

01

Strefa dedykowana dzieciom

Platinum Mountain Hotel & SPA zaprasza dzieci do beztroskiej zabawy w strefie dla najmłodszych, w którym znajduje się wiele gier i zabawek, dostosowanych do różnych grup wiekowych. Klimatyzowany pokój zabaw został zaprojektowany tak, aby każdy najmłodszy Gość znalazł coś interesującego dla siebie. W sali zabaw znajduje się także suchy basen ze zjeżdżalnią i kolorowa konstrukcja do zabawy.

 

02

Program animacji dla najmłodszych

Platinum Mountain Hotel & SPA przygotowuje cyklicznie zmieniający się program aktywności i animacji dla najmłodszych Gości dla każdej grupy wiekowej. Wśród platynowych propozycji znajdują się kreatywne zajęcia, rozwijające dziecięce pasje i talenty. Wśród atrakcji organizujemy spotkania z bajkowymi postaciami, zabawy teatralne z Mimem, zajęcia plastyczno-artystyczne, warsztaty fotograficzne i robotyka oraz konkurencje sportowe dla całych rodzin. Wiele radości daje dzieciom wspólne puszczanie baniek w ogrodzie oraz malowanie twarzy. Nasze animacje to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu, które integruje całe rodziny.

03

Kids Concierge

Zespół naszych animatorów Kids Concierge codziennie wita najmłodszych Gości w MINI Clubie, oferując dzień pełen zabawy i rozrywki. Animatorzy przygotowali szereg tematycznych animacji plastycznych, integracyjnych i ruchowych, w tym Olimpiadę sportową, grę terenową Indiańskim tropem czy tworzenie butelek z solą w dniu Pirata. Kids Concierge zapewnia kompleksową opiekę podczas zajęć, a także atrakcje dla dzieci jak malowanie twarzy czy puszczanie baniek mydlanych. Radość i uśmiech dziecka podczas zajęć gwarantowane!

04

Kids menu

Specjalne menu, przygotowane przez Szefa Kuchni inspirowane jest smakami, uwielbianymi przez wszystkie dzieci. Niezwykle kolorowe i zabawne kompozycje na talerzach trafią w gusta nawet najbardziej wybrednego, małego smakosza. Menu zostało zbilansowane tak, aby każde dziecko mogło poznać różnorodność naszej kuchni. W oddzielnym kąciku dla najmłodszych serwowane są kolorowe, dedykowane dla dzieci bufety podczas obiadokolacji. Nasi kreatywni barmani w Palladium Cafe & Lobby Bar z największą przyjemnością podzielą się z małymi Gośćmi pomysłami na ciekawe i pyszne koktajle na bazie świeżych owoców.

05

Plac zabaw

Rodzinne popołudnia na świeżym powietrzu to idealny pomysł na spędzenie słonecznych dni. Plac zabaw dla dzieci zlokalizowany jest na terenie resortu w pobliżu basenu letniego. Huśtawki, karuzele i domek ze zjeżdżalnią gwarantują szczęśliwe chwile zabawy najmłodszym, podczas gdy rodzice mogą cieszyć się pogodną aurą i górskim krajobrazem.

06

Baseny dla najmłodszych

Na terenie strefy Relaksu w Platinum Mountain Hotel & SPA znajduje się wydzielona część basenu dla dzieci, z wodnymi atrakcjami i ozonowaną wodą. Brodzik o głębokości 50 cm i woda, cieplejsza niż w standardowym basenie, to nasza propozycja dla najmłodszych do świetnej zabawy. Zewnętrzny basen letni również posiada wydzieloną część na dziecięce, wodne harce.

07

Przyjazne wyposażenie pokoi

Zarówno pokoje jak i Apartamenty Platinum przystosowane są do wymagań najmłodszych Gości. Komfort pociech jest dla nas tak samo ważny, jak wypoczynek dorosłych, dlatego też w ofercie znajduje się możliwość dostawienia łóżeczka wraz z kolorową pościelą dla dzieci. Zapotrzebowanie na dodatkowe wyposażenie pokoju, w tym wanienkę dla niemowląt, można zgłosić w recepcji hotelowej lub na etapie rezerwacji, a nasz Zespół przygotuje je tuż przed Państwa przyjazdem.

08

#platynowy pamiętnik

Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy wyjątkowy program pełny zabawy i wyśmienitego jedzenia: #platynowy pamiętnik – program lojalnościowy kierowany do dzieci w wieku od 4-12 lat. Głównym zadaniem uczestnika jest zbieranie naklejek za poszczególne aktywności. Poniżej dostępne zasady uczestnictwa oraz zbierania naklejek. Szczegółowy regulamin programu lojalnościowego dla dzieci dostępny w zakładce Regulaminy hotelu.

OFERTY

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by