Kup Voucher

01

Strefa dedykowana dzieciom

Platinum Mountain Hotel & SPA zaprasza dzieci do beztroskiej zabawy w strefie dla najmłodszych, w którym znajduje się wiele gier i zabawek, dostosowanych do różnych grup wiekowych. Klimatyzowany pokój zabaw został zaprojektowany tak, aby każdy najmłodszy Gość znalazł coś interesującego dla siebie. W sali zabaw znajduje się także suchy basen ze zjeżdżalnią i kolorowa konstrukcja do zabawy.

 

02

Program animacji dla najmłodszych

Platinum Mountain Hotel & SPA przygotowuje cyklicznie zmieniający się program aktywności i animacji dla najmłodszych Gości dla każdej grupy wiekowej. Wśród platynowych propozycji znajdują się kreatywne zajęcia, rozwijające dziecięce pasje i talenty. Wśród atrakcji organizujemy spotkania z bajkowymi postaciami, zabawy teatralne z Mimem, zajęcia plastyczno-artystyczne, warsztaty fotograficzne i robotyka oraz konkurencje sportowe dla całych rodzin. Wiele radości daje dzieciom wspólne puszczanie baniek w ogrodzie oraz malowanie twarzy. Nasze animacje to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu, które integruje całe rodziny.

03

Kids concierge

Dziecięcy Concierge, czyli zespół naszych animatorów, jest do dyspozycji najmłodszych Gości hotelu. Concierge zapewnia animacje dla dzieci oraz kompleksową opiekę podczas animacji, zajęcia edukacyjne, gry i kreatywne zabawy.

04

Kids menu

Specjalne menu, przygotowane przez Szefa Kuchni inspirowane jest smakami, uwielbianymi przez wszystkie dzieci. Niezwykle kolorowe i zabawne kompozycje na talerzach trafią w gusta nawet najbardziej wybrednego, małego smakosza. Menu zostało zbilansowane tak, aby każde dziecko mogło poznać różnorodność naszej kuchni. W oddzielnym kąciku dla najmłodszych serwowane są kolorowe, dedykowane dla dzieci bufety podczas obiadokolacji. Nasi kreatywni barmani w Palladium Cafe & Lobby Bar z największą przyjemnością podzielą się z małymi Gośćmi pomysłami na ciekawe i pyszne koktajle na bazie świeżych owoców.

05

Plac zabaw

Rodzinne popołudnia na świeżym powietrzu to idealny pomysł na spędzenie słonecznych dni. Plac zabaw dla dzieci zlokalizowany jest na terenie resortu w pobliżu basenu letniego. Huśtawki, karuzele i domek ze zjeżdżalnią gwarantują szczęśliwe chwile zabawy najmłodszym, podczas gdy rodzice mogą cieszyć się pogodną aurą i górskim krajobrazem.

06

Baseny dla najmłodszych

Na terenie strefy Relaksu w Platinum Mountain Hotel & SPA znajduje się wydzielona część basenu dla dzieci, z wodnymi atrakcjami i ozonowaną wodą. Brodzik o głębokości 50 cm i woda, cieplejsza niż w standardowym basenie, to nasza propozycja dla najmłodszych do świetnej zabawy. Zewnętrzny basen letni również posiada wydzieloną część na dziecięce, wodne harce.

07

Przyjazne wyposażenie pokoi

Zarówno pokoje jak i Apartamenty Platinum przystosowane są do wymagań najmłodszych Gości. Komfort pociech jest dla nas tak samo ważny, jak wypoczynek dorosłych, dlatego też w ofercie znajduje się możliwość dostawienia łóżeczka wraz z kolorową pościelą dla dzieci. Zapotrzebowanie na dodatkowe wyposażenie pokoju, w tym wanienkę dla niemowląt, można zgłosić w recepcji hotelowej lub na etapie rezerwacji, a nasz Zespół przygotuje je tuż przed Państwa przyjazdem.

08

Strefa rozrywki

Po dniu pełnym górskich wrażeń, wszystkich Gości zapraszamy na chwilę radości do naszej Strefy Rozrywki, gdzie przygotowaliśmy cymbergaje, gry zręcznościowe, symulatory i inne automaty do gry, aby mogli Państwo wraz z pociechami oddać się zabawie. Strefę wyposażyliśmy również w żetoniarkę, dzięki której będą mogli Państwo wygodnie i bez przeszkód korzystać ze wszystkich atrakcji.

OFERTY

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by