Kup Voucher

01

Miejsce wymarzonego eventu

Platinum Mountain Hotel & SPA to idealne Miejsce na spotkania i przyjęcia okolicznościowe w Karkonoszach. Organizujemy różnego rodzaju spotkania biznesowe i specjalizujemy się w tworzeniu niepowtarzalnych uroczystości okolicznościowych. Posiadamy blisko 430 m2 powierzchni eventowej i jesteśmy w stanie zorganizować każde wydarzenie, w profesjonalny sposób, dbając o jego luksusową oprawę i niezapomniany charakter. Nowoczesna przestrzeń i znakomita infrastruktura, elastyczne podejście zespołu, profesjonalizm obsługi na każdym etapie oraz bogata oferta atrakcji sprawiają, że spotkania oraz uroczystości utożsamiane są z profesjonalizmem i niezapomnianymi wrażeniami.

Tworzymy dla Państwa #platynowechwile

02

Przestrzeń eventowa

Kompleksowa oferta eventowa gwarantuje satysfakcję organizatora i spełnia najwyższe wymagania. Elastyczne zaplecze eventowe pozwala zorganizować każde wydarzenie w pięciogwiazdkowym standardzie. Salę Ametyst Premium, 430 m kw., można podzielić na 4 niezależne przestrzenie eventowe. Każda z nich posiada nowoczesne wyposażenie z dostępem do światła dziennego przez panoramiczne okna wychodzące na las i górski krajobraz. Modułowa zabudowa ułatwia elastyczne ustawienia pod indywidualne koncepcje wydarzeń, a dźwiękoszczelne ściany działowe pozwalają na prowadzenie kilku wydarzeń równolegle, zapewniając komfort uczestnikom spotkań.

Ametyst Premium wraz z częścią klimatycznego lobby baru i spektakularnym widokiem na otaczający górski krajobraz to wymarzone miejsce na każdą uroczystość czy przyjęcie. Planując zaś event plenerowy, dodatkowo z wykorzystaniem tarasu lobby baru, w zielonym ogrodzie na skraju lasu, dodaje mu niepowtarzalnego charakteru.

03

Event w pięciogwiazdkowym standardzie

Ponieważ organizacja spotkań jest istotna dla firm, zespół doświadczonych specjalistów i planerów MICE stworzył kreatywne, „szyte na miarę” rozwiązania. Nasz dedykowany zespół, będący partnerem Państwa sukcesu, pozostaje do Państwa dyspozycji od momentu planowania aż do zakończenia Państwa eventu. Pasja w poszukiwaniu doskonałości naszych działań, sprawi, że każde wydarzenie zakończy się pełnym sukcesem i dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, aby kompleksowo przygotować wydarzenia, które będą odpowiedzią na wszystkie potrzeby organizatorów i uczestników. Nasz zespół planerów spotkań służą profesjonalną radą w każdym szczególe, od wyboru odpowiedniego menu po inspirującą konfigurację spotkania i iście kreatywny program wydarzenia.

04

Perfekcja w każdym szczególe

Oferta Holistic MICE zapewni niezapomniane wspomnienia wszystkim uczestnikom wydarzenia. Wspaniałe widoki, doskonały mikroklimat, luksusowy hotel oraz bogaty program atrakcji i aktywności sprzyja organizacji wydarzeń i imprez integracyjnych w górach, zarówno w gronie rodzinnym, jak i firmowych. Planowanie indywidualnego programu rozrywki i aktywności: mice@platinum-mountain.pl.

05

Menu z klasą

O klasę Państwa wydarzenia zadba w każdym szczególe szef kuchni oraz cały zespół gastronomii. W zależności od charakteru eventu zaproponujemy wyrafinowane menu pełne aromatu i charakteru. Bez względu na to, czy planują Państwo uroczystość rodzinną, przyjęcie weselne, wieczorną galę z kolacją serwowaną czy też nowoczesny standing cocktail, zespół Platinum Mountain Hotel & SPA zadba o dyskretny, pełen profesjonalizmu serwis w oprawie doskonałego smaku i niepowtarzalnej atmosfery.

06

Bezpieczny Obiekt MICE

Platinum Mountain Hotel & SPA bierze udział w programie Bezpieczny obiekt MICE, a co za tym idzie, zobowiązuje się do przestrzegania najaktualniejszych wytycznych i procedur odnoszących się do COVID-19.

07

Bezpieczne spotkania

Wartości takie jak bezpieczeństwo i ochrona Gości i pracowników nabrały zupełnie innego wymiaru w Platinum Mountain Hotel & SPA. W rezultacie udoskonalone zasady sanitarne i procedury bezpieczeństwa pozwalają naszym Gościom w pełni cieszyć się spokojnym wypoczynkiem, a organizatorzy spotkań mają pewność, że zorganizowane przez nas wydarzenia, spełniają wszystkie oczekiwania naszych Klientów pod względem merytorycznym oraz z zachowaniem obowiązujących przepisów. Polityka bezpieczeństwa obowiązująca w Platinum Mountain Hotel & SPA uwzględnia najwyższe standardy w kwestii higieny, organizacji i logistyki, jest zgodna z aktualnymi wytycznymi (GIS, MZ, WHO) i obowiązującymi procedurami rządowymi. Jednocześnie staramy się, aby były one dla Państwa jak najmniej uciążliwe.

08

Zakwaterowanie na najwyższym poziomie

W zależności od preferencji, Gościom spotkań MICE proponujemy zarówno pokoje hotelowe 5*, jak i apartamenty, w oddzielnych budynkach, Platinum Apartments będące częścią zielonego resortu Platinum Mountain Hotel & SPA. Grupom szkoleniowym sugerujemy zakwaterowanie w hotelu, co pozwala na odnalezienie sali konferencyjnej, restauracji i innych atrakcji w jednym miejscu. Grupom integracyjnym zaś proponujemy nasze w pełni wyposażone apartamenty z niezależnymi aneksami kuchennymi i prywatnymi saunami na wyłączność. Zarówno Goście zakwaterowani w hotelu, jak i w części apartamentowej mają swobodny i nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji w hotelu. 

09

Wyróżnienie dla pracowników. Vouchery pobytowe

Jeśli pragną Państwo zmotywować pracowników, podziękować klientom lub nagrodzić zespół za wyniki swojej pracy, polecamy vouchery kwotowe z możliwością wykorzystania na dowolne usługi w Platinum Mountain Hotel & SPA. Doceń swoich współpracowników, a nagradzając ich voucherami podarujesz niezapomniany pobyt, pełen wyjątkowych chwil odpoczynku w miejscu pełnym inspiracji, niebagatelnej rozrywki, otoczonym czystą naturą, w którym każdy nabierze nowej pozytywnej energii i chęci do jeszcze bardziej intensywnej pracy.

GALERIA
SAL KONFERENCYJNYCH

Ofertę szyjemy na miarę. Skontaktuj się z naszym
działem obsługi konferencji i bankietów.


+48 756 299 901

OFERTY

Zobacz Platinum Mountain Hotel & SPA w serwisie
miejscakonferencyjne.pl
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by