#bezpiecznie w Platinum Mountain Hotel & SPA

Publikacja:
13 listopada 2020
Przez:
Izabela Kozina

„Nowe wyzwania dla Nas – dla Państwa ten sam komfortowy i luksusowy wypoczynek” – to cel naszych działań związanych z ustaleniem procedur bezpieczeństwa w Platinum Mountain Hotel & SPA oraz Platinum Apartments.

Wartości takie jak #bezpieczeństwo i #ochrona Gości i Pracowników nabrały zupełnie innego wymiaru w Platinum Mountain Hotel & SPA. W rezultacie, udoskonaliliśmy nasze procedury sanitarne i regulaminy bezpieczeństwa, by nasi Goście mogli w pełni cieszyć się spokojnym wypoczynkiem, a organizatorzy spotkań mieli pewność, że możemy zorganizować te wydarzenia, spełniając wszystkie oczekiwania Klientów z zachowaniem obowiązujących wymogów. Polityka bezpieczeństwa obowiązująca w Platinum Mountain Hotel & SPA uwzględnia najwyższe standardy w kwestii higieny, organizacji i logistyki i jest zgodna z aktualnymi wytycznymi (GIS, MZ, WHO) i obowiązującymi procedurami rządowymi. Jednocześnie staramy się, aby były one jak najmniej dla Państwa uciążliwe. Nasz zespół traktuje zaistniałą sytuację niezwykle poważnie, dlatego wdrożyliśmy najlepsze praktyki w świadczeniu usług, mając jednocześnie na uwadze to, aby były one jak najmniej dla Państwa uciążliwe.

„Certyfikat Obiekt bezpieczny higienicznie” program Polskiej Organizacji Turystycznej

W obecnej sytuacji, Platinum Mountain Hotel & SPA, podobnie jak inne hotele dostosowuje się do nowych wyzwań oraz podejmuje szczególne środki bezpieczeństwa, by przyjąć Gości i stworzyć dla nich bezpieczne otoczenie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo podróżujących i naszych pracowników. Dlatego też Hotel przystąpił do programu auto certyfikacji higienicznej, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną.

„Zależy nam, aby nasi Goście czuli się bezpiecznie w Platinum Mountain Hotel & SPA.” Podsumowuje Dyrektor Generalny, Radosław Dworzyński.

Otrzymanie certyfikatu jest potwierdzeniem stosowania w naszym Hotelu i części apartamentowej wytycznych i zaleceń sanitarnych, w związku z sytuacją pandemiczną.

Bezpieczna lokalizacja

Platinum Mountain Resort składa się z części Hotelu w standardzie 5* oraz Platinum Apartments, oddzielnych budynków apartamentowych nieskategoryzowanych (w standardzie 4*).

Resort cechuje przestronność, obejmuje powierzchnię 2 ha terenu zielonego, w otoczeniu lasu, na obrzeżach miasta Szklarskiej Poręby, z dala od centrum. Na każdy pokój/ Apartament przypada 70 m2 ogrodzonego terenu, na który nie mają wstępu osoby, nie będący Gośćmi Hotelowymi.

Do dyspozycji Gości w Obiekcie znajduje się 147 pokoi hotelowych i 194 Apartamentów. Każdy pokój hotelowy/ Apartament posiada własny wydzielony balkon lub taras z widokiem na las i góry.

Apartamenty Platinum znajdują się w oddzielnych budynkach apartamentowych liczących max. 4 kondygnacje. Na każdej kondygnacji znajduje się max. 6 Apartamentów, zlokalizowanych w bezpiecznych odległościach, co pozawala Gościom zachować ważny dziś dystans społeczny.

Oferta #bezpiecznypobyt dla Gości Platinum Mountain Hotel & SPA

Pakiet #bezpiecznypobyt ze śniadaniem i obiadokolacją jest idealną alternatywą na rodzinny wypoczynek w Karkonoszach, z bezpieczną opcją wyserwowania pełnego wyżywienia dla Gości w Apartamencie.

Platinum Mountain Hotel & SPA jako jeden z pierwszych Hoteli luksusowych w Polsce wyszedł do swoich Gości z kompleksową ofertą #bezpiecznypobyt, w której Goście mogą korzystać z kameralnych, rodzinnych Apartamentów Platinum. Wpisały się one idealnie w ideę aktywnego wypoczynku, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo w obecnej sytuacji pandemii. Oferta Apartamentów Platinum to luksusowe wnętrza, w pełni wyposażone kuchnie, balkon w każdym mieszkaniu, przestronność i możliwość ważnego w obecnej chwili zachowania dystansu społecznego. Do dyspozycji Gości oddano niepowtarzalny produkt premium, gdyż jako nieliczni na rynku apartamentów inwestycyjnych w regionie, Platinum Mountain Hotel & SPA oferuje prywatne sauny suche w łazienkach Apartamentów typu Premium.

W ofercie #bezpiecznypobyt Platinum Mountain Hotel & SPA prezentuje alternatywę dla tradycyjnego podróżowania i wypoczynku. Oferta wychodzi z pomysłem dostarczania posiłków i zamówień Gości do drzwi Apartamentów, z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych. Posiłki są przygotowywane i serwowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ponadto, zespół Platinum Mountain Hotel & SPA dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół od rękawiczek, maseczek i przyłbic ochronnych dla pracowników, po jednorazowe etui na sztućce, eco.

Więcej na temat ofety #bezpiecznypobyt: 

https://platinum-apartments.pl/bezpieczny_pobyt_ze_sniadaniem_i_obiadokolacja

Bezpieczne przestrzenie konferencyjne i bankietowe

W trosce o naszych Gości centrum konferencyjne Platinum Mountain Hotel & SPA, o łącznej powierzchni 430 m2, z pełną odpowiedzialnością jest w stanie zrealizować każde spotkanie, począwszy od konferencji, szkolenia czy coachingu w różnym scenariuszu, po prestiżowe gale, wykwintne kolacje, zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa i w kształcie jak najmniej uciążliwym dla organizatorów i uczestników spotkania. Specjalizujemy się również w organizacji wesel i przyjęć rodzinnych o różnym charakterze.

„Nasi Klienci kreują wizję eventu, a my zajmujemy się jego realizacją na najwyższym poziomie, według oczekiwań Klientów i w bezpiecznym otoczeniu.” Komentuje Edyta Gromnicka, dedykowany opiekun MICE, w Platinum Mountain Hotel & SPA

#platynowechwile w bezpiecznym otoczeniu

Bezpieczna gastronomia

Zarówno dania a la carte jak również bufety śniadaniowe i obiadokolacje są przygotowywane i serwowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół od rękawiczek, maseczek i przyłbic ochronnych po jednorazowe etui na sztućce. Zachowujemy odstępy pomiędzy między stolikami, by nasi Goście czuli się komfortowo i mogli spokojnie cieszyć się swoim posiłkiem.

Dodatkowo, dla Gości uruchomiliśmy usługę room service, która pozwala naszym Gościom cieszyć się pełną ofertą gastronomiczną restauracji a la carte oraz baru, śniadania, lunchu, obiadu, czy kolacji, w zaciszu swoich pokoi hotelowych czy Apartamentów. Usługa jest dostępna dla Gości codziennie w godz. 7:30-11:00 oraz w godz. 14:00-24:00.

Przestrzenie hotelowe

Bezpieczeństwo pracowników jest tak samo ważne jak ochrona naszych Gości. Pracownicy zostali wyposażeni w środki ochrony: rękawiczki, maseczki, przyłbice a także płyny do dezynfekcji. Dbamy o ochronę w trosce o siebie i naszych Gości.

Bezpieczne pokoje i Apartamenty

Pokoje przed przyjazdem Gości są przygotowywane z największą starannością. Dbamy o to, by każdy przedmiot i powierzchnia w pokoju została zdezynfekowana, a pokój wystarczająco długo wietrzony.

Bezpieczna strefa Wellness – Siłownia – SPA

W strefach rekreacji i SPA wszystkie kwestie związane z zachowaniem bezpieczeństwa są traktowane poważnie a działy te przygotowane do obsługi Gości w bezpiecznym otoczeniu.  W przestrzeniach obowiązują określone zasady, które jednocześnie gwarantują poczucie komfortu i spokoju.

Bezpieczna recepcja

Nasi Goście już od pierwszych chwil spędzonych w naszych progach mogą czuć się bezpiecznie. Personel zobowiązany jest do stosowania zasad określonych przez Politykę Bezpieczeństwa, a Goście od wejścia zachęcani są do skorzystania z szeroko dostępnych, na terenie całego Resortu, środków do dezynfekcji oraz rękawiczek. Maseczki są dostępne do zakupu w Recepcji Hotelu a Goście korzystający z oferty #bezpiecznypobyt mają do swojej dyspozycji środki do dezynfekcji i ochrony w swoim pokoju / apartamencie podczas całego pobytu.

< Powrót
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by