Kup Voucher

01

Wycieczki z dedykowanym Przewodnikiem

Turystyka piesza niezmiennie cieszy się popularnością, zwłaszcza w regionie, który słynie z zachwycającej panoramy i widoków jak z pocztówek. Szeroko rozwinięta infrastruktura turystyczna dzięki sieci szlaków turystycznych, prowadzących od atrakcji do atrakcji, od schroniska do schroniska, stwarza bardzo przyjazny klimat dla górskich wędrówek, nie tylko dla wprawionych piechurów. Mnogość tras o różnym stopniu zaawansowania sprawia, że jest to forma aktywności dla każdego, bez względu na wiek. Ponadto na terenie Szklarskiej Poręby wytyczone zostały tematyczne szlaki turystyczne. W trakcie spaceru wybraną trasą warto zapoznać się z historią, kulturą, tradycją oraz dawnymi wierzeniami i obyczajami mieszkańców Karkonoszy i Gór Izerskich. Wszystkich naszych Gości, wraz z ukochanymi, czworonożnymi pupilami zachęcamy do aktywnego wypoczynku na karkonoskich szlakach. Naszym Gościom oferujemy wycieczki z dedykowanym Przewodnikiem. 

02

Poranny nordic walking

Nordic walking to niezwykle popularna, prozdrowotna i bezpieczna forma aktywności, która z powodzeniem przyjęła się na całym świecie, zwłaszcza na terenach górzystych. Nordic walking, określany jako bezkontuzyjny sport doskonale kształtuje sylwetkę, angażując mięśnie całego ciała. Zachęcamy do udziału w porannym marszu z kijkami z naszym dedykowanym Przewodnikiem. Długość jednego spaceru to zaledwie 45 minut. Kije do nordic walkingu są dostępne dla naszych Gości do wypożyczenia w recepcji i punkcie IT.  

03

Gratka dla biegaczy

Szklarska Poręba to kultowe miejsce do uprawiania sportów wytrzymałościowych – miejsce, do którego każdego roku przybywają grupy biegaczy, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, którzy sprawdzają swoje możliwości i kondycję. Zachęcamy do spróbowania swoich sił i zachwycenia się pięknem okolicy. Malowniczy, górzysty teren, gęsty las, wspaniały mikroklimat i czyste powietrze – nic więcej nie potrzeba, aby zacząć swoją przygodę z bieganiem górskim. Dzięki wyjątkowemu położeniu naszego hotelu w pobliżu głównych szlaków, są Państwo w stanie szybko dotrzeć do wyznaczonego punktu startowego. Poniżej proponujemy bezpieczne trasy biegowe.

Hotel – Droga pod Reglami

Hotel – Droga pod Reglami – Schronisko pod Łabskim Szczytem

Hotel – Szrenica – Schronisko pod Łabskim Szczytem

04

Trasy rowerowe

Szklarska Poręba i jej okolice to aż 450 km ścieżek rowerowych o różnym stopniu przewyższenia i zaawansowania. Aby zapewnić Państwu pełną możliwość wykorzystania nieocenionych możliwości, jakie daje okolica Platinum Mountain Hotel & SPA, oddajemy do dyspozycji Gości rowery różnej klasy: elektryczne, górskie, szosowe oraz hulajnogi dla dzieci. Oferujemy także pomoc w zakresie ich doboru – nawet jeśli do tej pory ta forma aktywności była dla Państwa obca, zatroszczymy się o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Polecane trasy rowerowe znajdą Państwo w punkcie Informacji Turystycznej. 

05

Atrakcje dla całej Rodziny

Turystyka karkonoska to także miejsca pełne rozrywki, szczególnie polecane jako sposób na spędzenie wolnego czasu dla całych rodzin. Aktywność na świeżym powietrzu, miejsca pełne tajemnic a także te, które zachwycają i imponują swoją tradycją i rzemiosłem – wszystko to w zasięgu ręki, w promieniu zaledwie kilkunastu kilometrów od hotelu. Ciekawe doświadczenia i wspaniała zabawa dla całej rodziny gwarantowana. Zachęcamy do odwiedzenia najatrakcyjniejszych miejsc w okolicy Szklarskiej Poręby. 

06

Dolina Pałaców i Ogrodów

Położona jest u podnóża Karkonoszy. Dolina Pałaców i Ogrodów to unikalny kompleks 30 przepięknych obiektów – zamków, pałaców i dworów a wśród nich m.in., tak niezwykłe miejsca jak: Pałac w Staniszowie, Pałac na Wodzie w Staniszowie Dolnym, Pałac w Wojanowie, Pałac w Łomnicy, Zamek w Karpnikach, Pałac w Pakoszowie czy Pałac Spiż w Miłkowie. Te i inne urokliwe miejsca zapraszają do poznania ich bogatej, wieloletniej historii, która jest nieodłączną częścią kultury regionu.

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by