Kup Voucher

01

Wiosna w sercu Karkonoszy

Odkryj przepiękną wiosnę w Karkonoszach. Zapraszamy na rodzinny piknik z koszem smakołyków od szefa kuchni oraz poranne spacery nordic walking. Animatorzy i bajkowe postacie zapewnią czas rozrywki najmłodszym Gościom. Zadbamy o całą oprawę, by mogli Państwo w luksusowym stylu cieszyć się pierwszymi promieniami słońca w Karkonoszach. Więcej o ofercie Obudź Wiosnę

Wiosenne #platynowechwile

02

Wycieczki z przewodnikiem

Przepiękne widoki, czyste powietrze i magia Karkonoszy co roku przyciąga do Szklarskiej Poręby wielu turystów. Platinum Mountain Hotel & SPA proponuje w ofercie górskie wycieczki z dedykowanym przewodnikiem. Wraz z nim, Goście zwiedzają malownicze szlaki, legendarne schroniska górskie oraz największe wodospady polskich i czeskich Karkonoszy. Na wycieczki zapraszamy całe rodziny i Gości ze swoimi czworonożnymi pupilami. Dla Gości hotelu i Platinum Apartments wycieczki są nieodpłatne. Zapisy przyjmuje punkt Informacji Turystycznej.

 

03

Wypożyczalnia rowerów

Platinum Mountain Hotel & SPA zachęca Gości do aktywnego odpoczynku na rowerach! Trasy w Karkonoszach i Górach Izerskich są doskonale dostosowane dla rowerzystów o różnym stopniu przygotowania. Z myślą o nich, Platinum Mountain Hotel & SPA przygotował wypożyczalnię rowerów elektrycznych, górskich oraz szosowych, która funkcjonuje w sezonie.

04

Nordic Walking

Zachęcamy do udziału w porannych spacerach nordic walking. Ta aktywność sportowa stała się bardzo popularna w ostatnim czasie. Jest relaksującym i aktywnym sposobem spędzenia czasu.  Poranna rozgrzewka w otoczeniu zjawiskowej, górskiej scenerii to doskonały początek dnia. Zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni kijków do nordic walking.

05

Wieczory z sommelierem

 

Zapraszamy na klimatyczne wieczory do lounge baru, gdzie nasz utalentowany sommelier zaproponuje Państwu wyjątkowy wybór wina z naszej kolekcji, który uświetni Państwa wieczór. Mikołaj Lisiecki, manager F&B Platinum Mountain Hotel & SPA, sommelier WSET 3, miłośnik i pasjonat wina od wielu lat, swoją sztukę sommelierską rozpoczął niemal 15 lat temu,  działając w branży gastronomicznej w Wielkopolsce. Do dziś organizuje spotkania z winem dla gości, a teraz zaprasza Państwa do Palladium Cafe & Lobby Bar, gdzie zarekomenduje doskonałe wino pod Państwa preferencje i gusta. Zapraszamy Państwa na cykliczne wieczory degustacyjne „Wine & Food pairing” w Palladium Cafe & Lobby Bar, które poprowadzi dla Państwa nasz sommelier, a Szef Kuchni zadba o idealnie dopasowane menu, aby mogli Państwo delektować się naszym winem i odkrywać ich smaki.

 

06

Animacje i kreatywne warsztaty

Platinum Mountain Hotel & SPA przygotowuje cyklicznie zmieniający się program zajęć i animacji dla najmłodszych Gości, dostosowany dla każdej grupy wiekowej. W programie realizujemy zajęcia pod okiem naszych animatorów, m.in.: plastyczno-artystyczne, manualne, warsztaty fotograficzne, spotkania z bajkowymi postaciami i zabawy teatralne z Mimem. Ponadto: zabawy ruchowe, zawody i konkurencje sportowe, rodzinne quizy i karaoke. Wiele radości daje dzieciom wspólne puszczanie baniek w ogrodzie, czy malowanie twarzy.

 

07

Sala Zabaw i Gier

Sala zabaw i gier to królestwo zabawy dla najmłodszych. Klimatyzowany pokój został zaprojektowany tak, aby każde dziecko znalazło coś dla siebie. Znajduje się tam suchy basen ze zjeżdżalnią i kolorowa konstrukcja do zabawy. Podczas zabawy dzieci, Platinum Mountain Hotel & SPA zapewnia rodzicom wygodne miejsce odpoczynku.

 

08

Siłownia

Wzorując się na najlepszych klubach fitness, wyposażyliśmy naszą siłownię w profesjonalny sprzęt do różnorodnych zajęć ruchowych. Rowerki stacjonarne, bieżnie, wielofunkcyjne urządzenia Orbitrek, pasy TRX i hantle stwarzają doskonałe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na życzenie Gości proponujemy sesje z doświadczonym trenerem na siłowni. Wykształceni terapeuci i trenerzy, z którymi współpracujemy, z przyjemnością służą Gościom wsparciem, czuwając nad ich zdrowiem, kondycją i dobrą formą.

09

#ART by Platinum

​​

Dzieła Grzegorza Pawłowskiego zdobią wnętrza Platinum Mountain Hotel & SPA. Niezwykle ambitny i charyzmatyczny Artysta rzeźbiarz, uczeń Dariusza Milińskiego, mieszkający i pracujący w Szklarskiej Porębie. Tworzy zarówno w drewnie, skałach jak i w metalu, a inspiracje przynosi mu natura i świat fantazji.

Twoje Miejsce, Twój Luksus 

10

#ART by Platinum

W ramach wspierania lokalnej i regionalnej sztuki, Platinum Mountain Hotel & SPA zaprosił do współpracy Macieja Wokana. Artysta od 20 lat zajmuje się rzeźbą, łączy w twórczości kamień, metal i drewno. Dzięki rzeźbiarzowi powstał wizerunek karkonoskiego Ducha Gór, powstał „Magiczny Szlak Ducha Gór” w Szklarskiej Porębie.

Twoje Miejsce, Twój Luksus

11

#ART by Platinum

Prace Ludmily Riabkowej zdobią wnętrza Platinum Mountain Hotel & Spa. Urodzona w Rosji, malarka i scenografka. Cyt. „Moje obrazy niosą w sobie przeszłość i przyszłość”, mówi tak sama o swoich pracach.

Twoje Miejsce, Twój Luksus

12

#ART by Platinum

Wnętrza Platinum Mountain Hotel & SPA zdobią przepiękne drewniane stoły wykonane na zamówienie hotelu przez Regalia Polska Manufaktura.

„Na początku było… marzenie. Marzenie o domu wśród wzgórz, otoczonego lasem, z widokiem na zamglone łąki. Marzenie o domu z gankiem ze starego drewna, ze ścianami z czerwonej cegły i dachem pokrytym stuletnią dachówką. Marzenie o domu z duszą. I taki dom powstał. A potem, dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy budując nasz dom, powstała nasza firma – Regalia Polska Manufaktura (…)” – w ten sposób Regalia Polska Manufaktura, zajmująca się wytwarzaniem niepowtarzalnych mebli ze starego drewna, opisuje swoje początki.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o wspólnym projekcie: Historia starego drewna.

Twoje Miejsce, Twój Luksus

13

Patio na skraju lasu

Platinum Mountain Hotel & SPA, zaprojektowany w stylu sudeckim idealnie wpisuje się w otaczającą piękną karkonoską scenerię, a zewnętrzna infrastruktura przepełniona zielonymi ogrodami i trawnikami to urokliwe miejsce, pełne spokoju, dedykowane dla wszystkich Gości. Ogromne patio, znajdujące się na skraju lasu, latem wypełniają zioła i kwiaty, a pobliski Złoty Potok dodaje temu miejscu niepowtarzalnej magii. Pachnące świerki i szumiący śpiewem ptaków las maluje niepowtarzalny widok dla Gości w sali Ametyst Premium.

 

14

Basen letni

Zewnętrzny basen letni znajduje się w przepięknym otoczeniu pobliskiego lasu i z niezwykłym widokiem na góry. Zielone ogrody hotelu wokół basenu i prywatna plaża wypełnione leżakami, zapraszają Gości do odpoczynku. Basen letni to miejsce wybornej zabawy dla dzieci. Odbywa się tu wiele animacji wodnych, od nauki pływania po aqua aerobik. Podgrzewana woda w chłodniejsze dni sprawia, że Goście mogą w pełni korzystać z atrakcji przez cały sezon. Letni bar oferuje menu przekąsek, lodów i napojów chłodzących.

 

OFERTY

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by