Kup Voucher

01

Jesień w Karkonoszach

Przenikające przez konary drzew blaski słońca, kolorowe barwy liści opadające na górskie ścieżki i wszechobecny spokój klimatycznych gór – to wszystko znajdą Państwo w Platinum Mountain Hotel & SPA. To tutaj można spędzić wyjątkowy weekend z rodziną, romantyczny pobyt we dwoje czy aktywnie zasmakować relaksu w luksusowym wydaniu. Wybierz swój sposób na wypoczynek w Karkonoszach, a my zadbamy o jego perfekcyjną oprawę.

 

02

Górski piknik

W trakcie górskich wycieczek, oprócz przepięknych widoków i adrenaliny, potrzebujemy smacznych przekąsek, które dodadzą nam energii na dalsze podbijanie górskich szczytów i szlaków. Specjalnie dla Państwa nasz szef kuchni przygotował kosz piknikowy wypełniony po brzegi wyjątkowymi smakołykami. Kosz piknikowy szefa kuchni dostępny w pakiecie Piknik z Rowerem

03

Relaksujące zabiegi SPA

W trakcie pobytu w Platinum Mountain Resort mają Państwo możliwość zrelaksować się i wypocząć w luksusowym wydaniu. Nasi terapeuci SPA to wykwalifikowana kadra masażystów i kosmetologów, którzy zadbają o Państwa ciało, twarz, a poprzez te zabiegi także na duszę. W naszym pakiecie Romantyczna Jesień, wraz z drugą połówką mogą Państwo wspólnie przeżyć wyjątkowe chwile relaksu w platynowym wydaniu.

04

Wypożyczalnia rowerów

Platinum Mountain Hotel & SPA zachęca Gości do aktywnego odpoczynku na rowerach! Trasy w Karkonoszach i Górach Izerskich są doskonale dostosowane dla rowerzystów o różnym stopniu przygotowania. Z myślą o nich, Platinum Mountain Hotel & SPA przygotował wypożyczalnię rowerów elektrycznych, górskich oraz szosowych, która funkcjonuje w sezonie.

 

05

Nordic Walking

Zachęcamy do udziału w porannych spacerach nordic walking. Ta aktywność sportowa stała się bardzo popularna w ostatnim czasie. Jest relaksującym i aktywnym sposobem spędzenia czasu.  Poranna rozgrzewka w otoczeniu zjawiskowej, górskiej scenerii to doskonały początek dnia. Zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni kijków do nordic walking.

06

Wycieczki z przewodnikiem

Przepiękne widoki, czyste powietrze i magia Karkonoszy co roku przyciąga do Szklarskiej Poręby wielu turystów. Platinum Mountain Hotel & SPA proponuje w ofercie górskie wycieczki z dedykowanym przewodnikiem. Wraz z nim, Goście zwiedzają malownicze szlaki, legendarne schroniska górskie oraz największe wodospady polskich i czeskich Karkonoszy. Na wycieczki zapraszamy całe rodziny i Gości ze swoimi czworonożnymi pupilami. Dla Gości hotelu i Platinum Apartments wycieczki są nieodpłatne. Zapisy przyjmuje punkt Informacji Turystycznej.

 

07

Kids Concierge

Zespół naszych animatorów Kids Concierge wita najmłodszych Gości w MINI Clubie, oferując dzień pełen zabawy i rozrywki. Animatorzy przygotowali szereg tematycznych animacji plastycznych, integracyjnych i ruchowych, w tym Olimpiadę sportową, grę terenową Indiańskim tropem czy tworzenie butelek z solą w dniu Pirata. Kids Concierge zapewnia kompleksową opiekę podczas zajęć, a także atrakcje dla dzieci jak malowanie twarzy czy puszczanie baniek mydlanych. Radość i uśmiech dziecka podczas zajęć gwarantowane! Animacje odbywają się w wybrane dni tygodnia, szczegóły dotyczące godzin i dni w zakładce Agenda.

08

Siłownia

Wzorując się na najlepszych klubach fitness, wyposażyliśmy naszą siłownię w profesjonalny sprzęt do różnorodnych zajęć ruchowych. Rowerki stacjonarne, bieżnie, wielofunkcyjne urządzenia Orbitrek, pasy TRX i hantle stwarzają doskonałe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. 

09

Strefa Wellness

Nasza strefa wellness zaprasza wszystkich Gości do relaksu i odpoczynku. Specjalnie wydzielona część basenu ozonowanego dla dzieci pozwala w pełni cieszyć się najmłodszym wodnymi atrakcjami się oraz komfortowo wypoczywać rodzicom i innym Gościom w kompleksie basenowym wraz z częścią saun oraz jacuzzi. 

OFERTY

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by