Aktywna Zima z Platinum Mountain Hotel & SPA

Publikacja:
23 listopada 2020
Przez:
Izabela Kozina

Zamarzył się Państwu śnieg ? Taka prawdziwa zima pełna białego szaleństwa, w pięknym górskim pejzażu…. ? Jeśli chcą Państwo odkurzyć nie tylko sanki, ale i deski snowboardowe oraz narty, to zapraszamy do Platinum Mountain Hotel & SPA. Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo ciekawych propozycji, bez względu na sezon. Karkonosze to góry, które nie pozwolą nikomu się nudzić, a my tym bardziej dopilnujemy, by spędzili Państwo z nami czas aktywnie, rodzinnie i luksusowo.

Proponujemy aktywny wypoczynek, na wesoło i sportowo. Zachęcamy do zimowych i letnich aktywności w górach, korzystając z uroków otaczającej nas natury pod szczytem Szrenicy, z bliskości zespołu popularnych nartostrad Ski Arena Szrenica, z sąsiedztwa Karkonoskiego Parku Narodowego ale także Polany Jakuszyckiej.

Nie od dziś wiadomo, że Szklarska Poręba to centrum aktywnego wypoczynku. Niezależnie od pory roku można tu uprawiać sport i dobrze się przy tym bawić. Zima to nie tylko narciarstwo zjazdowe czy snowboard, ale również narciarstwo biegowe. To wszystko w swojej ofercie proponuje Gościom Platinum Mountain Hotel & SPA oraz Platinum Apartments.

Co wybrać zimą ? Narty klasyczne, narty biegowe, snowboard – zima dla aktywnych w każdym wieku z Platinum Mountain Hotel & SPA!

Narciarstwo klasyczne przeżywa okres swojej ponownej świetności i staje się coraz bardziej popularne wśród miłośników białego szaleństwa. Z roku na rok, z kolei do biegówek przekonuje się coraz więcej ludzi. Żeby swobodnie korzystać z tras biegowych i docenić tę dyscyplinę sportu wcale nie trzeba być wyczynowcem.  Na biegówki wybrać może się praktycznie każdy. Do tego piękna natura na Polanie Jakuszyckiej jest do odkrycia na wyciągnięcie ręki. Hotel położony jest zaledwie 15 min od tej części Szklarskiej Poręby.

PlatinumSki to szkółka narciarstwa klasycznego, którą organizujemy z naszymi partnerami dla naszych Gości. Zlokalizowana w hotelu wypożyczalnia sprzętu i przechowalnia nart jest do dyspozycji naszych Gości. W ofercie proponujemy zajęcia zarówno dla najmłodszych, dla młodzieży i dorosłych, o różnym stopniu umiejętności. Zajęcia w kameralnych grupkach, z doświadczonymi instruktorami, w ofercie z dojazdem na stok i lunchem a także pomocą w uzyskaniu skipassów to cenią sobie nasi Goście. Dzięki naszej tak kompleksowej ofercie PlatinumSki, nasi goście mogą skupić się na tym co w tym wszystkim jest najważniejsze: sport, góry, zima, narty, zabawa i odpoczynek!

Więcej o ofercie: https://bit.ly/2IYvvux

Platinum Tour de Ski to oferta wyprawy na nartach biegowych którą polecamy tym z Państwa, którzy uwielbiają bliskość natury, cenią nieskazitelną przyrodę i zimowy pejzaż gór karkonoskich. Zabieramy gości na pobliską Polanę Jakuszycką w Górach Izerskich, która bez wątpienia jest legendarnym miejscem, w którym zimą, a nawet wiosną, można z powodzeniem uprawiać narciarstwo biegowe. Narciarskie trasy biegowe mają tu długość około 100 km, wszystkie trasy tworzą pętle w kształcie listka koniczyny i łączą się ze sobą, dając możliwość łączenia tras przejazdu lub wyboru z dostosowaniem do własnych potrzeb. Część tras Polany Jakuszyckiej posiada homologację FIS i odbywają się tu zawodu Pucharu Świata. W naszej ofercie proponujemy gościom wycieczkę na nartach biegowych z przewodnikiem, która jest idealną propozycją na spędzenie atywnego dnia w górach w zimowych okolicznościach przyrody.

Więcej o ofercie: https://bit.ly/3kYAqJ9

Platinum Mountain Hotel & SPA cyklicznie organizuje kuligi dla swoich gości. Polecamy gorąco kulig dla naszych gości, nocną porą z pochodniami i ogniskiem oraz niesamowita atrakcja przejażdżki saniami po lesie. Białe drogi, dźwięk janczarów, zapach lasu i ciepło żywego ognia na długi czas pozostawiają w pamięci miłe wspomnienia naszych Gosci.

Polecamy aktywną zimę w Platinum Mountain Hotel & SPA! Zapraszamy!

Zimowe #platynowechwile

 

< Powrót
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne
Powered by